• ~Mara
    (2011-12-24 15:40)
    Co za bzdura. Akurat Kozyra jest najwiekszym zaskoczeniem i objawieniem telewizyjnym ostatniego roku
  • ~pustostan medialny
    (2011-12-24 15:49)
    Kozyra jest taki jak wygląda czyli NIJAKI !
  • ~Miklus
    (2011-12-24 16:05)
    Dlaczego w tym artykule nie ma nawet małej wzmianki o zwyczajach wigilijnych, ani o przyrządzaniu golonki, której jeden pan zażyczył sobie na wigilijną kolację zamiast karpia.
  • ~Mara
    (2011-12-24 17:20)
    ale bzdury
  • ~jan.ino
    (2011-12-24 17:37)
    Oni wszyscy robili wrażenie kreatur , kanalii, nieudaczników. A Józefowicz i Urbańska to katastrofa !!!
  • ~syweryk
    (2011-12-24 18:12)
    prowokacyjne bzdury Kozyra jest swietnym objawieniem roku
  • ~Marusha
    (2011-12-24 19:45)
    Kozyra - jest to jedna z osób, które wniosły jakieś wartości estetyczne i intelektualne do naszej TV. Jak dla mnie to najlepsza nowa twarz jaką w tym roku pokazano w TVN :)
  • ~Kicia
    (2011-12-24 19:48)
    Charyzma i poczucie humoru Wojewódzkiego??? A co to takiego? Stary chłop robiący z siebie małpę? To ma być to poczucie humoru albo charyzma? Na początku to może i był śmieszny, zabawny ale ile można słuchać i oglądać tego samego w kółko?
  • ~cdn
    (2011-12-24 20:48)
    Największy niewypał to TV1, TV2 a SZCZEGÓLNIE TV Polonia - to zupełna zgroza i piana z mózgów!
  • ~MAREK
    (2011-12-24 20:53)
    FAKT,SZCZEGÓLNIE SABLEWSKA I KRUPA SĄ BEZNADZIEJNE...
  • ~rypioze
    (2011-12-24 21:47)
    Ach jak zazdrościcie Urbańskiej i Józefowiczowi talentu i sukcesów.Taka Markowska czy Górniak to może by mogły być garderobianymi u pani Urbańskiej.
  • ~aleks
    (2011-12-24 22:40)
    Największy koszmar to Wojewódzki .Facet ma 48 lat a zachowuje się jak stuknięty nastolatek.
  • ~abc
    (2011-12-24 23:08)
    No nareszcie się z Wami zgadzam same knoty i lemingi
  • ~Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    (2011-12-25 00:53)
    No nareszcie. Zezwierzęcenie. programy dla 16 latek. Szmira.
  • ~s
    (2011-12-25 00:56)
    Trochę mądrzejsi i inteligentniejsi wyłączali telewizor na ich widok. To dla "nieopierzałych" lemingów.
  • ~Pinkie
    (2011-12-25 04:56)
    Najwięcej SZMIRY i OBCIACHU nadaje TVN, popatrzcie na zdjęcia, tą stację oglądają sympatycy PO. i Wszystkow się zgadza, motłoch kocha szmirę i kicz.
    Brawo Walter WSITV! Byle tak dalej.
  • ~Wojtek
    (2011-12-25 06:30)
    Starocie juz sie przejadly a nowosci tak slabe i dretwe ze zmieniam kanaly na Animal Planet.
  • ~moim zdaniem
    (2011-12-25 07:45)
    "Mieli zawładnąć świadomością telewidzów," to znaczy mieli zrobić z nas GŁUPOLI, tylko im się NIE UDAŁO. SZKODA.

    Na mnie ŻADEN CELEBRYT MĘSKI CZY DAMSKI - NIE DZIAŁA! Zapamiętać to. I
    idiotę Wojewódzkiego można wciskać dwunastolatkom - są na tyle INFANTYLNI, że patrzą na tę starą figurę w krótkich majtach i pampersach z uwielbieniem w oczach.

    Telewizje, te mainstreamowe są na poziomie debilnego infantylizmu. Jedyną, którą można oglądać i czegoś ciekawego się dowiedzieć jest TV TRWAM ojca Rydzyka.

    Tak, tak, ta wyśmiewana, wyszydzana, gnojona na wszelkie sposoby przez lewacko-faszystowskie elity, TRWAM.
  • ~J-23
    (2011-12-25 08:07)
    a źydostwo się bawi tylko poziom coraz niższy
  • ~Uh.
    (2011-12-25 09:26)
    Akurat beznadziejni są tu wszyscy, można dodać jeszcze paru pominiętych , szczytem wszystkiego jest Sablewska i tych których tu nie nie ma, Urbańska i Józefowicz to trochę taka mała zazdrość,.