• ~oglądalność spada
    (2011-12-24 09:42)
    Każdy kolejny serial tylko pogrąża tą stację
  • ~rodryg
    (2011-12-23 15:07)
    OOO dziennik zaczyna promowac taki szmatlawiec jak TVN, coraz nizej notuje ten portal
  • ~Bogna
    (2011-12-30 08:01)
    o kurde nastepna SZMIRA HEHEHEHE
  • ~dark
    (2011-12-28 14:39)
    scenografia z Majki - po co robić nową:)
  • ~co
    (2011-12-23 20:54)
    O Matko, kolejny śmieciowy PODKŁAD pod reklamy, z zapracowanymi aktorami, odwalającymi byle jak 469 % normy. Jak widzę Bułę w roli biskupa w "Tatuśce Mateuszu", który w "Sforze" robił za zworychę-gangstera, to mam mieszane uczucia i podświadomie czekam na jakiś numer, który wywinie biskup Buła.
    Hej !-
  • ~Drzazga 101
    (2011-12-23 18:38)
    O Matko, kolejny śmieciowy PODKŁAD pod reklamy, z zapracowanymi aktorami, odwalającymi byle jak 469 % normy. Jak widzę Bułę w roli biskupa w "Tatuśce Mateuszu", który w "Sforze" robił za zworychę-gangstera, to mam mieszane uczucia i podświadomie czekam na jakiś numer, który wywinie biskup Buła.
    Hej !-
  • ~Genitaliusz
    (2011-12-23 18:13)
    Ciekawe jaki procent ról to będą pederaści.
  • ~potodno
    (2011-12-23 17:36)
    Podobno grocka z palikmiotem mają się nawalać błotem.
    TVN dla durni
  • ~Symulator
    (2011-12-23 17:01)
    Nie oglądam seriali TVN-u.
    Reprezentują niski poziom poza tym połowa aktorów to koszery
  • ~aldona
    (2011-12-23 16:55)
    Niestety tej stacji nie oglądam gdyż jest ona dla tych co mają IQ poniżej 100!
  • ~Karol
    (2011-12-23 14:37)
    Znów jakięś beznadzieje!!

    To przecież TVN - sami sobie oglądajcie!
  • ~ja
    (2011-12-23 10:54)
    papka dla jednokomórkowców
  • ~Kaszalot
    (2011-12-23 13:54)
    ble, ble, moherowe miłośniczki seriali nie zaglądają do bezbożników - jeszcze by jaką patologie pokazali
  • ~Kiczofob
    (2011-12-23 14:14)
    To pierwsze zdjecie to jakby z ksiazki Świadkow Jehowy. Brakuje oblaskawionych tygrysow i pawianow. Brawo! Niech zyje TV szmira!
  • ~von Kaczor
    (2011-12-23 13:37)
    Wszystkich mogę oglądać z wyjątkiem "aktorki"A Muchy.Jak widzę te beztalencie to mnie skręca z nerwów.
  • ~wyborca PO i miłośnik TVN
    (2011-12-23 12:54)
    Sądząc po zdjęciu to będzie serial o dwóch młodych homoseksualistach, pracownikach agencji reklamowej. Z kolei o siostrę jednego z nich jest zazdrosna lesbijka, też pracownica tej agencji. Patrzy na nią krzywo. Niestety ta siostra jest transseksualistą i kiedyś była zapaśnikiem sumo o imieniu Julian.
    Większą część czasu pracy bohaterowie spędzają w przepięknym parku gdzie nawet w zimie jest lato i nie ma meneli. No może tylko jeden ekshibicjonista ale to teraz jest trendy.
  • ~Heniek w Placu Szembeka
    (2011-12-23 13:16)
    Najważniejsze ze dziadek gej wstaje z grobu i wstępuje do PiS
  • ~rita
    (2011-12-23 12:55)
    Rany boskie! Kolejne bździny! Nic, tylko telewizor wyrzucić za okno.
  • ~buc
    (2011-12-23 11:47)
    Cała akcja filmu toczyć się będzie na tle baneru wyborczego z młodziutkim Tuskiem "Nie róbmy POlityki , budujmy autostrady" .
    Orgazm i wyższe doznania takie jak obstrukcja gwarantowane .
    Należy kupić następnie "G.W". i POczytać aby obstrukcja minęła .
    Uważać trzeba aby z tym czytaniem nie przesadzić bo rozwolnienie pewne .
  • ~jj1
    (2011-12-23 11:02)
    ... a kto by chciał oglądać muchę na bobku? To takie nieestetyczne...