• ~sawa
    (2011-11-20 16:44)
    ... moze wyjsc ze wsi ale wieś z niego nigdy.
  • ~Badziewie POlskie
    (2011-11-20 15:39)
    Pierdu pierdu a ja się zdrzemnę TVN POLSAT I im POdobne
    Badziewia Szukają naiwnych do zarobku na reklamach
  • ~Maria
    (2011-11-21 00:13)
    Robert jest bardzo inteligentnym facetem. Jest jednym z najwiekszych zaskoczen w mediach. I swietnie wyglada
  • ~Awatar
    (2011-11-20 20:53)
    Do: "~jaga02011-11-20 19:02 "

    Jak się chce pisać na forum publicznym to trzeba coś wiedzieć. Otóż, nie znam przepisu, który by akceptował wypłacanie ogromnego "honorarium" legalnego do tego pod stołem i w gotówce. Jeśli ktoś zawiera umowę to na piśmie a jeśli już wystawia wykonawca rachunek to podaje numer rachunku bankowego. Gdy siuchtuje się w kariarni i pod stołem przekazuje pieniądze, to tylko idiota uzna, że jest to legalne, chyba że są to standardy pozaeuropejskie opisane przez Mario Vargasa Lhosę w jego słynnej powieści "Rozmowa w Katedrze". Dla mnie pani Marczuk nigdy nie będzie osobą poza wszelkimi podejrzeniami, bo jest to osoba znikąd. Kto ją popycha w górę i dlaczego, mam na ten temat swoją teorię, ale nie chcąc się narazić na opinię ksenofoba nie powiem nic.
  • ~Gosc
    (2011-11-20 19:42)
    re jaga
    umorzenie sprawy to nie tosamo co uniewinnienie, po prost sad dalej nie rozpatruje i nie wiadomo czy byla wina czy nie a skoro nie mozna udowodnic niewinnosci no to mozna dowiesc, ze za malo jest dowodo i wtedy sie umarza i na tym bazuje swiat przestepczy
  • ~Gogh
    (2011-11-20 19:37)
    re Szymek
    Marczuk nie zostala uniwinniona, pokaz gdzie to napisane, sprawe zamieciono pod dywan czyli umorzono , nawet niec dochodzono czy byla czy nie byla winna , brawo Kozyra!
  • ~Gosc
    (2011-11-20 19:34)
    nie piszcie glupot Marczuk nie zostala uniewinniona tylko sprawe umorzono czyli w ogole nie rozpatrywano je winy badz niwinnosci
  • ~jaga0
    (2011-11-20 19:02)
    Ciekaw jestem, skad wypowiadajacy sie na tym forum wiedzą, że pani Marczuk zrobiła jakis przekręt. Posiedli wiedzę przez łaskę bożą? Ja nie wiem, ale sąd pania Marczuk uniewinnił i to dla mnie zamyka sprawę, bo nie będę w niej prowadził własnego śledztwa. Pan Kozyra nie poinformował również, że pani Marczuk miała dobrego adwokata, jak twierdza niektórzy nieobyci w logice forumowicze, ale powiedział to w kontekście tego, że ktoś powienien siedzieć, wiec sugerował, że Marczuk jest winna, ale uniewinnienie zawdzięcza dobremu adwokatowi.
    Nie jest to cięty język, ale oczywista oszczerstwo.. Kiedyś oszczercy tracili zdolności honorowe, teraz brylują w polityce i mediach.
  • ~m.
    (2011-11-20 18:22)
    na miejscu pani marczuk poszedlbym do sadu np. z ~rypioze za rozpowszechnianie, nieprawdziwych, krzywdzacych informacji na jej temat-tak zeby to bylo nauczka dla innych nienawistnikow, ktorzy wlasna nieudolnosc moga pokryc tylko wscieklym atakiem na innych (ciekawe na kogo glosuja???)
  • ~Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    (2011-11-20 16:29)
    Kozyra, zaczynasz mi się podobać.