• ~observ
    (2011-11-16 02:21)
    respondentami byli pracownicy twn ?
  • ~obserwator
    (2011-11-16 10:43)
    Pieńkowska i Mołek to najgłupsze i najbardziej drażniące prowadzące jakie można zobaczyć w telewizji. Nawet najlżejszy temat potrafią zepsuć sprowadzając go jak wszystko do jednego czyli nienawiść do mężczyzn. O niczym nie potrafią gadać tylko o tym.

    A wy jakie macie typu najgorszych prowadzących w telewizji?
  • ~MNM
    (2012-11-30 07:00)
    NIKT MI NIE ODPOWIADA. SA LEPSI, TYLKO NIE MAJA SILY PRZEBICIA,
  • ~kronos
    (2012-01-14 13:48)
    TVN niewiarygodna i manipulująca społeczeństwem.. Wystarczy ,że w tej stacji powstało cos takiego ja szklokontaktowe, , kropkanadi i inne tańce z gwiazdami. Brrrrrrrrr aż mi sie zimno robi!!!
  • ~z
    (2011-12-13 21:54)
    Zero osobowości, zero wiedzy, zero prezencji, za to czub na łysym kanciastym łbie - oto cały kurzajewski, debil z czubem = dno!!!
  • ~BM
    (2011-11-17 09:42)
    Oprócz Prokopa i Kurzajewskiego brakuje mi tu panów Czyża i Sianeckiego a tak że pani Torbickiej
  • ~on
    (2011-11-17 08:23)
    Jak zwykle tylko TVN .U mnie w domu nie ogląda się tej stacji .
  • ~gość
    (2011-11-17 00:22)
    Ale trzeba jeszcze doliczyć pochodzenie kim był ojciec i dziadek np Kraśko wnuk sekretarz KCPZPR od ideoligi ,oraz kto z kim spał
  • ~ZORR05
    (2011-11-16 14:34)
    NO A GDZIE TEN DZIADZIO W ZIELONYCH SPODNIACH ?
  • ~hehe:)
    (2011-11-16 13:48)
    Moim zdaniem rekordzistką jest Magda Mołek z wiadomością o ,,śmierci nergala''
  • ~ziuta
    (2011-11-16 12:28)
    A juz myslałem ze to na zamowienie Wybiorczej..ranking POdobny..
    brednie...
  • ~azylant
    (2011-11-16 10:10)
    Maciek Kurzejewski to taki ciulik natomiast J. Pinkowska jak prowadzi program to mi sie podnosi ale wlos na glowie.
  • ~stylista
    (2011-11-15 19:31)
    niejaki kurzajewski to chyba (oprocz schetyny) najglupsza geba polskiej tv
  • ~aga
    (2011-11-16 07:50)
    szczególnie inteligentny jest Prokop pozujący do fotografii z rękami wbitymi po łokcie w kieszenie
  • ~krzyhoo1
    (2011-11-16 07:41)
    z tej szóstki to zdaje się, ze jedynie Hołownię zaliczyć można do inteligencji - pozostali to znakomici w swoim fachu rzemieślnicy
  • ~Selim
    (2011-11-15 23:19)
    Chamstwo tych wypowiedzi "podszyte" polską zawiścią - przekracza wszelkie granice ! Szkoda słów!!!
  • ~Wykształcony Morderca
    (2011-11-20 01:11)
    Jak was czytam, to się nie dziwię, że mamy burdel w kraju. Banda idiotów.
  • ~Big boss
    (2011-11-15 20:40)
    Pozwalniać za bramę bez możlowości powrotu na ekran i kopa na odchodne a zamiast tego towarzystwa za 5 brutto młodych ludzi nie sowizdrzałów typu wojwwócki czy majowy reformować tv a będzie ok
  • ~skoblar
    (2011-11-15 20:16)
    Super tekst. Proponuję tylko zmianę tytułu na :"Ranking kretynów TV".
  • ~ww
    (2011-11-15 22:32)
    Wygląd też mają bardzo inteligentny!

Może zainteresować Cię też: