• ~pola
  (2012-01-09 23:28)
  no i co komu do domu jak dom nie jego
 • ~@
  (2011-11-08 13:23)
  Całkowicie się zgadzam z już nie katolikiem. Michał nie będzie całe życie przepraszał za to że żyje, że ma marzenia i chce je zrealizować. W Polsce toleruje i nawet akceptuje się nieudaczników, pijaków, łapówkarzy, nierobów, osoby rozbijające małżeństwa, młodych ludzi przeklinających i siedzących na garnku u rodziców, bez ochoty do jakiejkolwiek pracy. Natomiast młodego zdolnego człowieka, który pracuje , zarabia na spełnienie swych marzeń, kulturalnego, nie robiącego nikomu nic złego w KATOLICKIM KRAJU nienawidzi się. ZA CO, pytam?
 • ~irene
  (2011-11-08 04:38)
  nie ogladam tanca z gwiazdami ale wiem kto to michal szpak. jest przystojny i fajny i madry a reszta to jego osobiste sprawy
 • ~dorota
  (2011-11-07 19:15)
  udzial w programie robi krzywde takim rozchwianym charakterom jak ten maly-on czuje sie artysta,inni widza dziwolaga,za tydzien wszyscy o idolu zapomna
 • ~Jaś
  (2011-11-07 17:13)
  " Nie dorośliśmy do tolerancji " napisała Fanka, tolerancja to najgłupsze i niezrozumiałe słowo. Tolerować - nie zajmować stanowiska, nie mieć zdania. Należy akceptowac lub być przeciw, nigdy tolerować.
 • ~Fanka
  (2011-11-07 16:54)
  Michał to bardzo młody człowiek wrażliwy,konsekwentny,ma talent a jego wygląd to tylko otoczka.nie oceniajmy go surowo.
 • ~Fanka
  (2011-11-07 16:48)
  Zgadzam się,że Michał to duża indywidualność.Jest sobą iw to co robi wkłada dużo serca.Jest wrażliwy i wie czego chce. Nie dorośliśmy do tolerancji a w opiniach jesteśmy często małostkowi. Warto popierać Michała bo konsekwentnie dąży do celu i nie jest mu łatwo.
 • ~już nie katolik
  (2011-11-07 15:17)
  Szpak ma duze poczucie wlasnej wartosci. To cos czego nam polakom brakuje najbardziej i dlatego na calym swiecie postrzegani jestesmy jako zakompleksieni, maluczcy. Jest inny - zgoda. Ale to nie znaczy ze gorszy. To nie jest turniej tanca tylko program rozrywkowy. Powinnismy popierac takich jak Szpak, bo tylko tacy moga dokonac czegos wspanialego w sztuce. To sa ludzie wolni, niezalezni. To ze ksiadz wmawia wam od urodzenia pokore, skruche, przebywanie w cieniu, zalowanie za kazdy czyn, grzesznosc i malosc, nie znaczy ze tacy powinniscie byc. Ludzie Bog chce zebyscie byli szczesliwi ! Zapomnijcie o piekle i niebie. Nie istnieje. Wasz czysciec to kolejne wcielenia, ktore maja na celu wypracowania idealnej "sylwetki" duszy. I to z posiomu duszy dokonujemy tych wyborow. Nie pozwolcie na manipulowanie soba.
  A takich jak Szpak - szanujcie. Bo nic nie ukradl (Marczuk), nikogo nie skrzywdzil, nikomu zle nie zyczy, jest moze kontrowersyjny ale za to pelen czegos czego kazdy z nas nigdy mial nie bedzie.
  Pozdrawiam.
 • ~Jasiek
  (2011-11-07 12:08)
  Jak sam tytuł programu wskazuje ma to być taniec z gwiazdami,a nie dziwolągami.Pozostawanie tak długo w programie tego obojnaka było denerwujące.
 • ~przywalmi
  (2011-11-07 10:32)
  Już nie moglem się doczekać kiedy te beztalencie wypadnie bo ma takie samo wyczucie rytmu jak koń w kieracie Uważam że to był duży błąd zapraszając do konkursu takiego smarkacza zero dystansu do siebie i arogancki głupi śmiech, robił głupków którzy wysyłali esemesy na niego no chyba że to byli sami kochający inaczej

Może zainteresować Cię też: