• ~Anonimofo
    (2011-11-07 08:45)
    To nie on powinien wygrać...
  • ~vicky
    (2011-11-09 10:59)
    Maciek to absolutny talent, lepszy jest od wszystkich osób, którzy zasiadali w jury - wiem co mówię. Mam słuch i poczucie rytmu. Nie można chłopaka zmarnować - a oto najłatwiej w naszym kraju. Jedź chłopaku do Londynu - tam też cacastingi. Szkoda czasu na P O L S K E !!!
  • ~Aga
    (2011-11-08 01:06)
    Nie wierzę w uczciwość liczenia głosów. Chłopak nie był zły, chodz wiadomo, że w radiu nie puszczą np. Eris is my homegirl. Szybciej wygra mierny zespół grający pop niż super talent zajmujący sie muzyką ciężką. Za dużo promuje się "mdłej" muzyki. Przereklamowanej, bezpłciowej płyty a raczej piosenki nie kupię, liczy sie sztuka. Tylko miernotę trzeba reklamować na siłę. Zawsze wtedy wyłączam radio i słucham np. Niemena itp.
  • ~POsrany
    (2011-11-08 02:31)
    A CO TO MA WSPÓLNEGO Z ROZPADEM PIS I MIANOWANIEM SCHETYNY NA MINISTRA TRANSPORTU ? PYTAM SIĘ ?!
  • ~kaxa007
    (2011-11-08 22:49)
    wedlug mnie mish mash był najlepszy
  • ~tomasz
    (2011-11-08 18:47)
    bez wątpienia moż stwierdzić, że Maciej Czaczyk jest najlepszy!!! Talent na skalę ŚWIATOWĄ! Ludzie z forsą nie zmarnujcie tego! Niech promuje Polskę w świecie!!!
  • ~klaudiusz
    (2011-11-08 19:01)
    Maciej Czaczyk to gość jakby nie z tej planety! myslałem że tacy rodzą sie tylko w Stanach, a tu w Polsce mamy taki gigantyczny talent!!! szok!
  • ~andrzej
    (2011-11-08 19:04)
    jestem muzykiem zawodowym, w branży od wielu lat i jak zobaczyłem Maćka Czaczyka jak gra, śpiewa, jak się porusz, jaki ma kontakt z publicznością to przezyłem szok!! i stwierdzam pez przesadyzmów - KLASA ŚWIATOWA!
  • ~anastazja
    (2011-11-08 19:44)
    Brak mi slow...genialny, wspanialy, swietny, utalentowany no i rzeczywiscie ma ujmujacy usmiech...I ta jego skromnosc~!fenomenalny chlopak:)i
  • ~lusi
    (2011-11-08 20:33)
    maciek fajny ale klasę pokazali bruk brothers.