• ~tancjor z tvn
    (2011-11-01 18:49)
    kto taki shit ogląda?
  • ~belfer18
    (2011-11-02 06:18)
    Układ Warszawski - to zabawny i ciekawy serial. Tylko nie dziwie się znikomej oglądalności kiedy nie zaczyna się punktualnie. Czekanie po 20 minut aż skończą się kulisy tańca z gwiazdami to wkurzające. Ponadto- za późno.
  • ~asia
    (2012-01-11 23:29)
    obejrzałam rezydencję on-line i bardzo mnie wciagnęła, a teraz nawet nie mam zobaczyć zakończenia??? Mój 18 letni syn tez oglada i nie uwaza aby był kiepski. Nie dość , że prawie nie ogladam TV to jak już zacznę oglądać to nie ma zakończenia. Poprostu świństwo, może niech zakończą klan. Ale nawet jak coś ma być skończone to chociaż z szacunku dla widzów niech będzie jakieś sensowne zakończenie, a nie urwany wątek w połowie .
  • ~widz
    (2011-12-08 10:55)
    Z tego wynika że niema co zaczynać oglądać seriali bo jak się człowiek wciągnie to i tak go zdejmą.Ja nie mam czasu oglądać np. super serialu układ warszawski po 22 godzinie skoro mam rano wstać do pracy wolę go obejrzeć w internecie i proponuje sprawdzić władzom tvn ile tam ludzi go obejrzało .pozdrawiam były widz
  • ~tadeusz
    (2011-12-08 10:47)
    układ warszawski to jeden z najlepszych seriali jaki wyemitowało tvn połączenie komedii z sensacją tylko godzina emisji nie ta szkoda bo serial się rozwinął bardzo pozytywnie gratulacje dla władz tvn
  • ~Małgorzata
    (2011-11-28 00:01)
    Stawiam Układ Warszawski przed nudnym Tańcem z Gwiazdami , gdyby tylko był w innych godzinach. Szkoda jeden z niewielu seriali, które ni kojarzą się z brazyliskimii tasiemcami
  • ~ewa
    (2011-11-07 13:28)
    Bardzo mi się ten serial podobał. Jestem tak zła na władze polsatu za zdjęcie tego serialu z anteny ,że ta stacja przestaje dla mnie istnieć
  • ~Wiktoria
    (2011-11-06 00:09)
    Nie mogę tego zrozumieć??? Polsat zaczyna nadawać jakiś serial, człowiek się wciąga w jego akcję, a tu ni z gruszki ni z pietruszki następuje zakończenie emisji. To po co marnowałam czas na serial "Linia życia"? Trzeba było od razu powiadomić, że serial nie będzie dokończony, to przynajmiej oglądałabym inne programy na innych kanałach, bo szkoda czasu na niedokończone historie! Polsat spada na psy, chyba czas omijać ten kanał...
  • ~Agnieszka z Chojnic
    (2011-11-04 19:29)
    Linię życia zastąpić Kiepskimi !!! niepojęte!!! Dlaczego !!!
  • ~j 23
    (2011-11-04 12:12)
    dziekuje kochany poje... polsacie za sciagniecie tak dobrego serialu jakim byla linia zycia , powinniscie najpierw sciagnac szefostwo polsatu . jestescie tacy sami jak kiepscy , a moze podesle wam browara to zaczniecie myslec .z waszym wyksztalceniem niewidze waszej dalszej pracy w polsacie braaaaaaawo ! a wasz pieprzony dekoder odbyl wlasnie piekny lot przez okno ,bedziecie mieli zajfajna reklame . milego dnia kiepscy.