• ~widz
    (2011-09-26 14:47)
    Weronika zabłyśnie jak będą tańce na rurze?
  • ~maria
    (2011-09-29 19:27)
    a ANIA GLOGOWSKA JEST SUPER
  • ~Ania
    (2011-09-26 10:54)
    I bardzo dobrze ale już nie kręćcie następnej edycji!!!
  • ~efka
    (2011-09-26 10:23)
    Mongoł jest świetny,również Kordek,Kacper Kuszewski,Wendzikowska
    ,a Marczuk i Zielińska protegowane,nie podobają mi się.Szkoda,że ulubiony mój tancerz Maserak,ma tak niesympatyczną ,nielubianą przeze mnie partnerkę.
  • ~Jan Stańczyk
    (2011-09-26 10:36)
    Ile można ciągnąć ten roztańczony spektakl. Mamy już tych tańców dosyć! Wiemy ,że trzeba dać ludziom igrzysk aby nie myśleli o głupotach. TVN wymyśl inną rozrywkę dla naiwnych ludzi. Może kupi !
  • ~bezpośredni
    (2011-09-26 16:21)
    fajnie, ze to juz ostatni odcinek. Niech sobie jeździ aytem na zdrowie. a tvn niech wkońcu zrobi coś innego.
  • ~do ~Jan Stańczyk2011-09-26 10:36
    (2011-09-26 18:27)
    Te 'igrzyska' są nie po to aby ludzie nie myśleli o głupotach. Te 'igrzyska' są po to aby ludzie w ogóle nie myśleli. Wtedy rząd może robić co mu się tylko podoba. Bez żadnej kontroli, bo przecież ludzie są zajęci oglądaniem jakiś bzdurnych programów. Czas wyłaczyć telewizory i spojrzeć na to co się dzieje dookoła. To jest dopiero cyrk. Czegoś takiego nawet nawjbardziej kreatywny reżyser nie byłby w stanie wymyślić.
  • ~telewidz
    (2011-09-26 20:46)
    zielinska -tragedia jak zawsae urbaenska jozefowicz -podwojna tragedis, o tej piskliwej , beznadziejnej fraszynskiej szkoda mowic , wystarcza dwie osoby w jury p. Iwonka i p. Piotr prawdziwi profesjonalisci i to wystarcz ta wtym kapelusiiku ,pskliwa zenujaca
  • ~DinX
    (2011-09-26 23:22)
    Wiadomo, że aby show napierał muszą być dziwolągi. Kilka czarnych lub kakaowych płci żeńskiej w TV już się aktywizuje - usiłowali więc rozpaczliwie, po różnych Finach, Włochach i Niemcach zaciągnąć jakiegoś Nigra - ale niestety albo nie spełniali kryterium wyglądu, a jeśli już - to znów nie za bardzo gadali, albo byli tępi. Z braku laku znaleźli Mongoła i cyrk może nie pierwszej jakości - ale jakoś się kręci.
  • ~Adolf
    (2011-09-27 15:29)
    Wyrzucić Psuja co zmienił skład TzG. Jak nie wróci Pani Beata ta nie będę was oglądał!!