• ~sultanka
    (2011-09-08 08:43)
    dewiantami są te homofoby siejace krytykę przeciwko Michałowi, zakompleksione popaprańce...a Michał ma klasę, talent i osiągnie wielki SUKCES!!!
  • ~Groszkowa
    (2011-09-07 20:53)
    Mam 23 lata i też go uwielbiam!
  • ~gem
    (2011-09-07 20:50)
    Michał jest niesamowicie przystojnym i seksownym facetem. W Polsce nikt mu nie dorównuje.
    Ma nieziemska urodę i nieziemska klasę.
  • ~monia
    (2011-09-08 09:41)
    Ja mam 32 lata i nigdy nie miałam idola ale on mnie chyba zaczarował .Na pewno zrobi wielką karierę bo ma ogromny talent a ja mam nosa do takich rzeczy.UWIELBIAM GO.
  • ~monika
    (2011-09-07 21:17)
    Michal jest najpiekniejszym i najseksowniejszym facetem na swiecie nie ma drugiego takiego mężczyzny,nikt nie moze mu się z Nim równać,to ideał
  • ~Książki
    (2011-09-07 21:33)
    oczywiście ze ma nieziemską "urodę" i klasę bo to Marsjanin.
  • ~Betoven
    (2011-09-11 23:00)
    Wszystko co osiągną zawdzięcza ciężkiej pracy, uporowi ,konsekwencji w dążeniu do celu niezwykłemu talentowi wrażliwości itd...można by było wyliczać w nieskończoność Jego zalety!!! ( jedne dostał od Boga inne Sam wypracował )Ci którzy Go obrażają . nie mają ani jednego ani drugiego . .Mogą tylko zazdrościć ,a zazdrość budzi nienawiść ale tego nawet nie starają się zrozumieć!!!bo są prości i infantylni . Ubóstwiam Michała Szpaka:):)
  • ~monia
    (2011-09-08 10:15)
    Michal, potrafi tak oczarowac swoim głosem i urodą ze nie mozna przestac o Nim myslec w dzien i w nocy.
  • ~MARIOLA
    (2011-09-07 20:53)
    Cudowny chłopak !!!
  • ~nugathy
    (2011-09-07 23:31)
    Michał jest genialny, mam 24 lata i jestem nim zachwycona.
  • ~małgorzata
    (2011-09-08 11:29)
    ech,Michał,Michał,Michał,zasługuje na wielki szacunek za to co już osiągnął własnymi siłami,za upór w dążeniu do wyznaczonego celu,za odwagę,za radość jaką w sobie i dzieli się nią ze swoimi fanami.
    Michał jest darem niebios dla zmęczonych,zgorzkniałych,zakompleksionych ,emanuje tak silną pozytywną energią,że mimo woli człowiek dostaje power'a i życie staje się piękniejsze,łatwiej przełamuje wszelkie opory.
    Życzę wszystkim sceptykom aby przełamali opory,posłuchali jak Michał śpiewa, ,jak mówi i co mówi.
    Wszystkie negatywne opinie o Szpaku wynikają z braku chęci poznania go bliżej a Michał wart jest tego aby poświęcić mu odrobinę uwagi i zarazić się jego szaleństwem (w pozytywnym znaczeniu tego słowa).
  • ~wiki
    (2011-09-12 22:23)
    Gdyby nie przebrał się za babę nikt by na gostka nie zwrócił uwagi .Zrobił z siebie homo -nie wiadomo i robi za gwiazdę.Pustak dobry dla pustaków.Szkoda że Tańcu nie występuje jeszcze Biedroń i Nergal.Byłoby dla każdego coś miłego.
  • ~mikołaj
    (2011-09-08 19:52)
    ale tandeciarz i pustak
  • ~gość
    (2012-04-27 14:09)
    ma super stroje i świetnie wygląda . każda jego odsłona jest bardzo fajna . nie da się o nim zapomnieć
  • ~czy to chlop
    (2011-11-27 20:48)
    CZY BABA?
  • ~askakakaka
    (2011-09-19 09:27)
    fuuj, nie moge na niego patrzec. jest obrzydliwy bleeeee.
  • ~GUZIK-SMRODOWSKA
    (2011-09-18 06:43)
    SZPAK, NERGAL, KALISZ, TUSK, KOMOROWSKI, NIESIOŁOWSKI - WSZYSTKO PRAWDZIWI POLACY.
  • ~widz
    (2011-09-15 13:26)
    Szpak wzbudza obrzydzenie . Jest wynaturzony - jak monstrum. W Polsce jest tyle utalentowanej młodzieży, dlaczego nimi telewizja się nie zajmie ?
  • ~zz
    (2011-09-07 16:31)
    hrabia Drakula z koziej Wólki
  • ~ciusek
    (2011-09-07 13:31)
    tani wypierd. tanie mieso psy jedza. kariera potrwa do momentu az ludzie dostana estetycznych torsji na jego zalosny widok. jak to modre chlopy mawiaja, krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje ot co!