• ~ciusek
    (2011-09-07 13:31)
    tani wypierd. tanie mieso psy jedza. kariera potrwa do momentu az ludzie dostana estetycznych torsji na jego zalosny widok. jak to modre chlopy mawiaja, krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje ot co!
  • ~adams
    (2011-09-07 13:37)
    kocham tego chłopaka,jest fantastyczny,drugiego takiego u nas nie ma,powodzenia Szpaczku!
  • ~ewa
    (2011-09-07 13:38)
    ciusek czego tak ryczysz prostaku?
  • ~monia
    (2011-09-07 13:44)
    Michał jest cudowny ,fantastycznyi to prawda ze drugiego takiego nie ma, a do tego wyjątkowo piękny, zycze powodzenia,czekam na płyte.
  • ~Wiki
    (2011-09-07 13:57)
    Chłopak ma styl,wygląda jak ósmy cud świata,nie gada głupot w wywiadach.Ma ogromny talent
  • ~O le!
    (2011-09-07 14:17)
    Zlecieli się miłośnicy szpaczków? Hej "dziewczyny", Michał jest boski, prawda?
  • ~zwykły polak
    (2011-09-07 14:37)
    teraz taka moda chcesz zaistnieć to najlepiej jak będziesz gejem lezbijką transseksualistą nawet niewiadomo czym dewiacja dziwactwa żądza show biznesem to smutne że ci chorzy ludzie są tak eksponowani rynek się nimi nasyci i odstawi popadna w naług lub popełniają samobujstwa
  • ~cziras
    (2011-09-07 15:04)
    Michał!!! Jaki Michał??? Chyba prędzej Michalina
  • ~monia
    (2011-09-07 15:15)
    Zwykły Polaku zlituj sie nad nami i kup sobie chłopie słownik ortograficzny.
  • ~Jerzy A
    (2011-09-07 16:16)
    Może już dość tego pajaca?
  • ~zz
    (2011-09-07 16:31)
    hrabia Drakula z koziej Wólki
  • ~Tess
    (2011-09-07 16:49)
    To nie są wszystkie wcielenia... w X Factor było ich więcej. :-/
  • ~wspierajaca
    (2011-09-07 18:18)
    Michal jest rewelacyjny,wspaniale spiewa, niezle czuje sie na parkiecie,a poza tym jest skromnym dobrze wychowanym czlowiekiem, godnym podziwu za odpowiedzialne spojrzenie na zycie, a ze jest mlody ipelen pomyslow...tylko mu pozazdroscic. Ci ktorzy sie go czepiaja chyba boja sie, ze ich era chamstwa moize przeminac.
  • ~kaszanka-polska
    (2011-09-07 18:44)
    te panienki piejące nad cudownością i pięknością niejakiego Szpaka powinno się leczyć - trzeba być kompletnym dewiantem, albo idiotą (jedno drugiego nie wyklucza) żeby szaleć na punkcie kolesia przebierającego się w kobiece ciuchy (takie zachowania świadczą tylko o zaburzeniu psychicznym) ... TV i kolorowe gazetki doszczętnie wyprały mózgi polskiej młodzieży ...
  • ~do wspierającej
    (2011-09-07 19:02)
    Masz racje Michał jest rewelacyjny,jest skromnym ale znającym swoją wartosc chłopakiem, ja uwazam ze zasługuje na wielki szacunek i podziw,i wygląda jak młody Bóg,jest doskonałoscią
  • ~Genitaliusz
    (2011-09-07 19:37)
    dewiant.
  • ~plato formo
    (2011-09-07 19:41)
    co za *****
  • ~Klara
    (2011-09-07 19:53)
    Mam 22 lata i go uwielbiam. :)
  • ~gem
    (2011-09-07 20:50)
    Michał jest niesamowicie przystojnym i seksownym facetem. W Polsce nikt mu nie dorównuje.
    Ma nieziemska urodę i nieziemska klasę.
  • ~MARIOLA
    (2011-09-07 20:53)
    Cudowny chłopak !!!