• ~gość
    (2012-04-27 14:09)
    ma super stroje i świetnie wygląda . każda jego odsłona jest bardzo fajna . nie da się o nim zapomnieć
  • ~czy to chlop
    (2011-11-27 20:48)
    CZY BABA?
  • ~askakakaka
    (2011-09-19 09:27)
    fuuj, nie moge na niego patrzec. jest obrzydliwy bleeeee.
  • ~GUZIK-SMRODOWSKA
    (2011-09-18 06:43)
    SZPAK, NERGAL, KALISZ, TUSK, KOMOROWSKI, NIESIOŁOWSKI - WSZYSTKO PRAWDZIWI POLACY.
  • ~widz
    (2011-09-15 13:26)
    Szpak wzbudza obrzydzenie . Jest wynaturzony - jak monstrum. W Polsce jest tyle utalentowanej młodzieży, dlaczego nimi telewizja się nie zajmie ?
  • ~wiki
    (2011-09-12 22:23)
    Gdyby nie przebrał się za babę nikt by na gostka nie zwrócił uwagi .Zrobił z siebie homo -nie wiadomo i robi za gwiazdę.Pustak dobry dla pustaków.Szkoda że Tańcu nie występuje jeszcze Biedroń i Nergal.Byłoby dla każdego coś miłego.
  • ~Betoven
    (2011-09-11 23:19)
    "zwykły polak" i jeszcze analfabeta +"ciusek " obrażający Polskiego Chłopa też analfabeta to istoty które wzbudzają we mnie żal :):)
  • ~Betoven
    (2011-09-11 23:00)
    Wszystko co osiągną zawdzięcza ciężkiej pracy, uporowi ,konsekwencji w dążeniu do celu niezwykłemu talentowi wrażliwości itd...można by było wyliczać w nieskończoność Jego zalety!!! ( jedne dostał od Boga inne Sam wypracował )Ci którzy Go obrażają . nie mają ani jednego ani drugiego . .Mogą tylko zazdrościć ,a zazdrość budzi nienawiść ale tego nawet nie starają się zrozumieć!!!bo są prości i infantylni . Ubóstwiam Michała Szpaka:):)
  • ~mikołaj
    (2011-09-08 19:52)
    ale tandeciarz i pustak
  • ~małgorzata
    (2011-09-08 11:29)
    ech,Michał,Michał,Michał,zasługuje na wielki szacunek za to co już osiągnął własnymi siłami,za upór w dążeniu do wyznaczonego celu,za odwagę,za radość jaką w sobie i dzieli się nią ze swoimi fanami.
    Michał jest darem niebios dla zmęczonych,zgorzkniałych,zakompleksionych ,emanuje tak silną pozytywną energią,że mimo woli człowiek dostaje power'a i życie staje się piękniejsze,łatwiej przełamuje wszelkie opory.
    Życzę wszystkim sceptykom aby przełamali opory,posłuchali jak Michał śpiewa, ,jak mówi i co mówi.
    Wszystkie negatywne opinie o Szpaku wynikają z braku chęci poznania go bliżej a Michał wart jest tego aby poświęcić mu odrobinę uwagi i zarazić się jego szaleństwem (w pozytywnym znaczeniu tego słowa).
  • ~monia
    (2011-09-08 10:15)
    Michal, potrafi tak oczarowac swoim głosem i urodą ze nie mozna przestac o Nim myslec w dzien i w nocy.
  • ~monia
    (2011-09-08 09:41)
    Ja mam 32 lata i nigdy nie miałam idola ale on mnie chyba zaczarował .Na pewno zrobi wielką karierę bo ma ogromny talent a ja mam nosa do takich rzeczy.UWIELBIAM GO.
  • ~sultanka
    (2011-09-08 08:43)
    dewiantami są te homofoby siejace krytykę przeciwko Michałowi, zakompleksione popaprańce...a Michał ma klasę, talent i osiągnie wielki SUKCES!!!
  • ~chłop
    (2011-09-07 23:42)
    Nie wiem, co bardziej do niego pasuje: cudak, czy pokraka?
  • ~nugathy
    (2011-09-07 23:31)
    Michał jest genialny, mam 24 lata i jestem nim zachwycona.
  • ~Książki
    (2011-09-07 21:33)
    oczywiście ze ma nieziemską "urodę" i klasę bo to Marsjanin.
  • ~monika
    (2011-09-07 21:17)
    Michal jest najpiekniejszym i najseksowniejszym facetem na swiecie nie ma drugiego takiego mężczyzny,nikt nie moze mu się z Nim równać,to ideał
  • ~Groszkowa
    (2011-09-07 20:53)
    Mam 23 lata i też go uwielbiam!
  • ~MARIOLA
    (2011-09-07 20:53)
    Cudowny chłopak !!!
  • ~gem
    (2011-09-07 20:50)
    Michał jest niesamowicie przystojnym i seksownym facetem. W Polsce nikt mu nie dorównuje.
    Ma nieziemska urodę i nieziemska klasę.