• ~fanka
    (2012-01-11 20:25)
    zakochałam się w michale szpaku
  • ~Zaskoczona!
    (2011-09-19 16:17)
    Nie będę już tego oglądać.Chyba,że wrócą poprzedni jurorzy.Co za ...dokonał tej zamiany?
  • ~Zuza
    (2011-09-19 15:14)
    Popieram,Józefowicz jest gburowaty,niemiły i ogólnie atmosfera przez niego robi się zepsuta.Ja coś czuję,że on rozwali ten program,a szkoda.Gdzie jest p.Wodecki i p.Tyszkiewicz.? Dlaczego ich nie ma.Czy ktoś mi na to odpowie ? Co za fatalna zamiana,chociaż p.Fraszyńka jest ok.
  • ~gość
    (2012-05-04 12:56)
    fajny jest Michał szpak i Paulina Biernat super tańczą i mam nadzieje że wygrają
  • ~fanka
    (2012-01-11 20:31)
    sam jesteś obrzydliwy ty szmato ****** ********* się od michała
  • ~fanka
    (2012-01-10 18:51)
    sam jesteś obrzedliwy/ wa ************ się od michałka
  • ~fanka
    (2012-01-10 18:49)
    szpaczku kocham cię
  • ~jerzy z n
    (2011-11-26 09:50)
    Rece precz od Jozefowicza, jest obiektywny, rzeczowy i bezposredni. Nie koloryzyje i nie masli niektorym jak inni. Natasza jest fatalnie ubierana, jak oni szpeca ta piekna kobiete.
  • ~angela
    (2011-10-16 18:13)
    juzefowicz nie umie oceniać. wybiera sobie pary kture musię podobają np zielińską marczur pazure .
  • ~Fila
    (2011-10-07 17:06)
    Urbańska jest w porządku ,ludzie Się do niej uprzedzili przez związek z Józefowiczem[Bufonem}!!
  • ~Iwona
    (2011-10-05 13:53)
    13 edycja to nie wypał.Natasza nie nadaje sie na prowadzaca.Dużo za dużo prywaty.Jedynie Józefowicz to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
  • ~m
    (2011-09-02 20:36)
    A te Krupy dwie to jest dopiero poziom. Siostrzyczki z brzydkim ryjem jeszcze brzydszą siostrzyczkę wkręciła do głupiej telewizyjki komuchowej_PO. Bezmózgi.
  • ~hanka
    (2011-09-03 14:56)
    jak dorzucic do tego jurorow-strach sie bac jaka to bedzie atrakcja
  • ~fanka
    (2011-09-14 21:11)
    Lubię taniec z gwiazdami ,oglądam każdą edycję ale na litość boską zmiencie prowadzącą Urbańską bo to kompletna klapa ! Ta pani nie ma bladego pojęcia o prowadzeniu takiego programu , nie potrafi się wypowiadać nie ma dykcji ! Uroda to nie wszystko !
  • ~lila
    (2011-09-11 22:04)
    ludzie co się nie robi dla tak du zych pieniędzy
  • ~lesniczy
    (2011-09-11 11:39)
    a moze to nie gwiazdy ale spadajace meteory?zenada.
  • ~GS
    (2011-09-07 10:54)
    Szpak nie nagrał, żadnej płyty i TVN zrobił z niego "gwiazdę". CYMBAŁY. To są pajace a nie gwiazdy. zresztą nie oglądam tego badziewia.
  • ~sceptyk
    (2011-09-02 16:02)
    gdzie te gwiazdy ?? bo po twarzach nie rozpoznaję żadnej :/ sami celebryci i to miernej jakości ...
  • ~Polak z Norwegii
    (2011-09-02 16:00)
    Te tzw. POlskie gwiazdy , zyjac na Zachodzie, SORRY - jestem do innych standartow przyzwyczajony. :--)))
  • ~PREDATOR
    (2011-09-03 00:16)
    Ten Michal Szpak , TFFFFUUU !! obrzydliwy Detlef...brrryyyy !!!

Może zainteresować Cię też: