• ~jeremi
    (2011-07-27 17:53)
    Że ci aktorzy chcą się na drobne rozmienić?To n i e w y p a ł ! ! ! ! ! ! ! !
  • ~Drzazga 101
    (2011-07-27 18:01)
    O Matko, NIGDY nie lubiałem 40- to latka, bo to była ŻYWA kpina z polskiej inteligencji. Jak można było zrobić dyplom na MOJEJ Politechnice Warszawskiej, będąc takimi idiotami, jak Karwowski, którego zagrał p. Kopiczyński i jego żona Madzia ?! Przecież to się w pale nie mieści, jak mawiał znajomy milicjant, który przynosił cielęcinę do domu. I jeszcze teraz w tym kompletnym idiotyźmie, jakim jest "Świat według Kiepskich". Przecież tego chłamu to niesposób jakoś zaklasyfikować, jako ROZRYWKA, chyba, że dla zaawansowanych idiotów. Hej !-
  • ~vh
    (2011-07-27 18:07)
    ~Drzazga 101 skoro z ciebie taki intelektualista to ze slownikiem sprawdz to co napisales i znajdz wszystkie bledy
  • ~misiek
    (2011-07-27 18:17)
    takimi serialami chcą otumaniać naród Polski
  • ~ZbyszekD
    (2011-07-27 18:23)
    Do ,,vh'' jak jesteś taki dobry z Polskiego to wystąp w ogólnopolskim dyktando i wygraj - tam podobno można wygrać kupę szmalu. A poza tym czyż można być w czymś lepszym od najważniejszego człowieka w kraju?
  • ~art
    (2011-07-27 19:11)
    Jak zaczyna brakwać podstwaowych wartości dla życia to władza ROBI IGRZYSKA
  • ~mateo
    (2011-07-27 21:50)
    śŚwiat Według Kiepskich to świetny serial. Tylko trzeba mieć trochę rozumu i inteligencji żeby to zrozumieć. Uważam, że takie gnioty jak Magda M, 40 i pół, Usta itp urogają inteligencj widza.
  • ~ajron1960
    (2011-07-27 22:30)
    Stare dziady zachowajcie choć krztynę honoru, nie bądźcie prostytutkami. Druga część Alternatyw jano pokazało, że miniony czas się ne wrati, a Bareja już dawno nie żyje.
  • ~Jolka
    (2011-07-28 01:20)
    Bardzo się cieszę, że Karwowski wraca na ekran!
    Satyra, której niewielu rozumie, bo ma prawo nie pamiętać, też rozumiem.
    Dla nas, po wielu latach, wychowanych w komunie, ten serial jest jak oczyszczanie z naszych niedogodności, małości charakterów, zidiociałych postaw wobec rządzących, (delikatnie mówiąc) z naszych więzów i kajdanków.
    Kochamy "starych durnych Karwowskich, bo byliśmy podobni!"
  • ~POlak
    (2011-07-28 05:07)
    A co robią tam Ferdek Kiepski i Arnold Boczek.To są jaja żeby ich obsadzać w takim
    filmie.
  • ~Dyzio
    (2011-07-28 08:29)
    -żeby tylko nie zapomnieli ocenzurować zieloną kropą
  • ~przytomny
    (2011-07-28 10:11)
    Pierwsza seria "Czterdziestolatka" była zabawna. Inżynier Karwowski starał się zachowywać przyzwoicie, a że pod presja otoczenia zapragnął awansu, to wystawił się na próby, po których przylgnęła do niego łatka durnia. "Kiepscy" pod fasadą rubasznego humoru przemycają krytykę tego, do czego jako sitcom są zaliczani - ogłupiającego świata współczesnych mediów.
  • ~hanka
    (2011-07-30 16:54)
    wszystko mozna chciec wlepic do seriali-tylko po co???
  • ~Drzazga 101
    (2011-07-31 10:26)
    O Matko, już nic głupszego ten Polsat nie potrafi wymyśleć ! Hej !-
  • ~ty
    (2011-09-15 15:37)
    prosze, nie!
  • ~##
    (2011-10-05 15:52)
    A CO TEN IDIOTA KIEPSKI ROBI W TAK SWIETNYM TOWARZYSTWIE. JEGO MIEJSCE Z IDIOTAMI Z PO.