• ~mondokarno
    (2011-05-30 18:08)
    freakshow
  • ~ela.z.
    (2011-05-30 22:56)
    myk ty to sie znasz na wokalizie...
  • ~meloman
    (2011-05-30 19:32)
    Xujnia z grzybnią
  • ~myk
    (2011-05-30 19:45)
    ten SZPAK z piórami i w koralach - inteligencją niegrzeszy - śpiewa srednio - jurorzy w tych ohach i acha - przesadzają - jest jak sztuczny miód - kiedy go się słucha tzn. ogląda - ciary nie lecą natomiast mdli.
  • ~Igor
    (2011-05-31 00:57)
    Najlepiej i najstabilniej z tej trójki śpiewa Ada Szulc.
  • ~Iwona
    (2011-05-31 09:04)
    Gienek, brakuje mi Ciebie na Rynku Wrocławskim. Iwona
  • ~Marlboras
    (2011-05-31 12:03)
    Gienek to taki Zombi :-) nie darze go sympatia, nie podoba mi sie jego osobowosc, taki zarozumialy jest. i jakis nie wyrazny.. nigdy nie wiadomo czy jest smutny czy sie cieszy, nie okazuje zadnych emocji co mi sie w nim nie podoba. choc mam tyle lat co on, fanem jego nie jestem. byc moze jak wyda plyte chetnie poslucham jego kawalkow ale gwiazda swiatowa ten czlowiek nigdy nie bedzie, nie ma w nim ikry i zadnego potencjalu na bycie kimkolwiek.

    Michal, z pewnoscia ciekawsza osobowosc, jak by go w tym programie nie bylo, zwrocie uwage jak by szaroscia i nuda wialo.!!! Wywolal wilkow z lasu co zrobili wokol niego wiele szumu. Czemu tylko nie mowi ze jest Gejem? Nikt mi nie powie ze jego zachowanie, ruchy i jego gesty sa typowo meskie. poki nie osiagnie swych celow i kariery nie ruszy, bedzie to trzymal w ukryciu, aby nie zawiodl wszystkich fajnych mlodych lasek ktore piszcza ze szczescia na jego widok :-)

    Ada?? kto to?.. nic ciekawego w tej osobie nie ma co by wzbudzilo jakiekolwiek zainteresowanie.

    Patrzac tylko na ich osobowosci to moim zdaniem nikt nic specjalnego soba nie reprezentuje .Oceniajac Talent i spiew przyznac musze ze Michal ma z nich najlepszy wokal.

    Na nikogo nie glosuje bo szczerze zwisa mi to kto wygra ten program.
    Show must go on :-)
  • ~Gienek z Krakowa
    (2011-05-31 16:24)
    Gienek wracaj do Krakowa !
  • ~klocia
    (2011-05-31 13:48)
    Gienek jest niewyrażny, Michał za bardzo siebie lansuje, Ada jest najprawdziwsza i ma talent !!!
  • ~ela
    (2011-05-31 21:38)
    do falbanek Szpaka pasuje Doda ze swoją nową płytą a na końcu zasmażka
  • ~Saki
    (2011-06-01 11:17)
    Szpak jest zjawiskowy i ma niesamowitą charyzmę. Uwielbiam jego głos, który - dla mnie - jest bardzo rozpoznawalny, z żadnym go nie pomylę. I uwielbiam jego wierunek sceniczny. Kcoham emocje, to, jak przeżywa śpiewane piosenki. Myślę, że Szpak na scenie jest bardziej jak zagraniczna gwiazda, niż polska - mam na myśli jego gesty, poruszanie się, sposób śpiewania, ekspresję itd. Szalenie mi się to podoba - on pozwala mi się wzruszyć czy uśmiechnąć; niezmiernie podoba mi się jego przekaz i interpretacje. Jestem zachwycona, bo Szpak rzeczywiście wprowadza coś niecodziennego jak na polską scenę. Atutem jest fakt, iż jest bardzo młody i ma mnóstwo czasu, żeby ćwiczyć swój wokal (o którym nie umiem zapomnieć) i w przyszłości stać się kimś wielkim i - mam nadzieję - kochanym. Sam Szpak mówił, że przed nim długa droga i mnóstwo pracy - on to rozumie, ale dąży do tego, by być lepszym i lepszym i oby mu się udało, bo jest naprawdę ciekawą osobowością sceniczna. Potrafi być i wrażliwy i wesoły, jest barwny. Życzę mu jak najlepiej ikibicuję z całego serca. Niechaj dąży do upragnionej doskonałości i za kilka lat dumie reprezentuje nasz kraj, gdyż ma ku temu możliwości i genialny wokal.
  • ~WVR
    (2011-06-01 18:24)
    Californication zmasakrowane przez M.Szpaka - wymowa niewyraźna, za dużo anime się chłopak naoglądał - wygląda jak żywcem wyjęty z "Latającego zamku Hauru" czy "Final Fantasy," głos przeciętny. G. Loska - mocny głos, niezła amerykańska wymowa, ale gwiazdą to on nie będzie - nie da się sformatowac pod gusta innych...
  • ~gość