• ~kobieta47
  (2010-08-19 17:55)
  "Hetera (gr. hetaíra - dosł. towarzyszka; r.ż. od hetaíros - towarzysz kompan) - w starożytnej Grecji grupa zawodowych kurtyzan. Różniły się od zwykłych prostytutek niezależnością i dość wysoką pozycją towarzyską. Inna nazwa to córa Koryntu." Podaję za Wikipedią.
  A co autor miał na myśli? Bo chyba nie chciał nam zakomunikować, że pani Gessler, zniechęcona do prowadzenia restauracji, postanowiła zmienić zawód?
 • ~Hahahahaha
  (2010-08-22 22:51)
  Gessler mówi: "Restauratorzy, których spotkałam uważają, że wszystko robią dobrze. " :-) I vice versa. Gessler też uważa, że wszystko robi dobrze. Np uczy Greka, jak smakuje i powinna wyglądać tradycyjna grecka kuchnia :-) I serwuje mu sałatkę, która tylko z nazwy jest grecka, a w rzeczywistości pochodzi Serbii :D Ot, baba z układami stała się wielką restauratorką. Może była heterą? :D:D
 • ~filozof
  (2010-08-24 14:07)
  Ta kontrowersyjna osoba ma w zaawansowanym stopniu ciezka choroba pchania sie za wszelka cene na afisz.Umiejetnie manipulujac bywalcami swoich restauracji pozyskala ona znajomosci, ktore pozwolily jej dalej rozwijac swoj interes i pozyskiwac dalsze wplywowe osoby, ktorych korumpuje za tzw. miche.Jej specjalnosc to wykorzystywanie zatrudnionych kelnerow do intymnych uslug.Pozyskala nazwisko Gesslera dla celow marketingowych.Ogolnie plytka moralnie i intelektualnie, dobrze znajdujaca sie w drobnomieszczanskiej atmosferze Warszawy!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.