Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Piękne dziennikarki nowymi partnerkami Ibisza. "To fajny facet"

19 grudnia 2013, 14:34
Program poranny „Nowy dzień z Polsat News” zmienia formułę w weekendy. W poranku pojawi się lżejsza tematyka, a do studia zostaną zaproszone topowe gwiazdy m.in. w cyklu „Godzina z Gwiazdą” zobaczymy aktorów, artystów czy celebrytów. W pierwszym odcinku „Nowego dnia” zobaczymy, m.in. Michała Wiśniewskiego i Dominikę Tajner, Rafała Brzozowskiego oraz Macieja Zienia. Dzięki reporterom krajowym Polsat News poznamy najciekawsze miejsca w Polsce. W cyklach poradnikowych dowiemy się: jak żyć taniej, co warto przeczytać lub zobaczyć; zagwarantujemy także specjalny poradnik dla całej rodziny, m.in. kredyty, wyjazdy grupowe, pakiety, relaks dla najbliższych i wiele innych tematów. Nie zabraknie także najważniejszych informacji z kraju i ze świata – copółgodzinny serwis informacyjny przekażą prezenterzy z newsroomu Polsat News. Do studia zostanie zaproszony także gość, który skomentuje najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia. Od Nowego Roku w weekendy Krzysztof Ibisz będzie prowadził program poranny w Polsat News w parze z Beatą Cholewińską oraz Joanną Górską.
Program poranny „Nowy dzień z Polsat News” zmienia formułę w weekendy. W poranku pojawi się lżejsza tematyka, a do studia zostaną zaproszone topowe gwiazdy m.in. w cyklu „Godzina z Gwiazdą” zobaczymy aktorów, artystów czy celebrytów. W pierwszym odcinku „Nowego dnia” zobaczymy, m.in. Michała Wiśniewskiego i Dominikę Tajner, Rafała Brzozowskiego oraz Macieja Zienia. Dzięki reporterom krajowym Polsat News poznamy najciekawsze miejsca w Polsce. W cyklach poradnikowych dowiemy się: jak żyć taniej, co warto przeczytać lub zobaczyć; zagwarantujemy także specjalny poradnik dla całej rodziny, m.in. kredyty, wyjazdy grupowe, pakiety, relaks dla najbliższych i wiele innych tematów. Nie zabraknie także najważniejszych informacji z kraju i ze świata – copółgodzinny serwis informacyjny przekażą prezenterzy z newsroomu Polsat News. Do studia zostanie zaproszony także gość, który skomentuje najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia. Od Nowego Roku w weekendy Krzysztof Ibisz będzie prowadził program poranny w Polsat News w parze z Beatą Cholewińską oraz Joanną Górską. / Polsat
Krzysztof Ibisz od stycznia dołączy do ekipy Polsat News, gdzie jako gospodarz porannego pasma, będzie spotykał się z widzami w weekendowych wydaniach programu "Nowy dzień". Na antenie będą mu partnerowały dwie piękne dziennikarki - Joanna Górska i Beata Cholewińska.
Reklama
Reklama
Tematy:
Joanna Górska Krzysztof Ibisz Beata Cholewińska

Powiązane

Reklama

Komentarze(6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • tele-wic
  2013-12-21 00:07:18
  Takie ŚLYCZNE, jak on sam!
  3
 • gość
  2013-12-20 16:50:17
  GUSTIBUS non est disputandum.
  0
 • Tadeusz
  2014-01-04 12:45:22
  Jak można napisać, że Beata Cholewińska jest piękna? No dobra kwestia gustu.
  o nim ponoć się nie dyskutuje.
  5
 • prawda
  2013-12-19 23:50:24
  Piękne dziennikarki...raczej starzejące się...baby, obie mocno irytujące!
  5
 • Janusz Nienormalny
  2013-12-21 16:52:49
  Ta z lewej to na pewno nie jest piękna.
  0
 • mim
  2013-12-22 20:28:51
  no jeszcze Gugałe niech dodadzą ,ale musi przestać fukać ,
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama