Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"X Factor": Ruszają odcinki na żywo. Kto odpadnie pierwszy?

14 kwietnia 2013, 09:06
W tej edycji zespołami opiekuje się Tatiana Okupnik, najmłodszymi uczestnikami Kuba Wojewódzki, a wykonawców powyżej 25 roku życia ma pod swoim skrzydłami Czesław Mozil. Który z jurorów jako pierwszy będzie musiał pożegnać jednego ze swych podopiecznych?
W tej edycji zespołami opiekuje się Tatiana Okupnik, najmłodszymi uczestnikami Kuba Wojewódzki, a wykonawców powyżej 25 roku życia ma pod swoim skrzydłami Czesław Mozil. Który z jurorów jako pierwszy będzie musiał pożegnać jednego ze swych podopiecznych? / AKPA
Już w najbliższym odcinku "X Factor" uczestnicy 3. edycji po raz pierwszy zaprezentują swoje wokalne możliwości na żywo. Który z jurorów będzie musiał jako pierwszy pożegnać jednego ze swych podopiecznych?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Tatiana Okupnik X Factor jury uczestnik Czeslaw Mozil odcinek na żywo Kuba Wojewódzki

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama