Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Taniec z gwiazdami" już bez Anny Wendzikowskiej

3 października 2011, 10:10
Natasza Urbańska i Piotr Gąsowski
Natasza Urbańska i Piotr Gąsowski / Teodor Klepczyński / newspix.pl
W piątym odcinku z rywalizacji gwiazd odpadła Anna Wendzikowska, wygrał zaś Kacper Kuszewski u boku Ani Głogowskiej. Dalsze miejsca zajęły Katarzyny – druga była Zielińska z Maserakiem, a trzecia Pakosińska z Terrazzino. Poza tym fryzura Nataszy Urbańskiej przypominała najgorsze czasy Kasi Skrzyneckiej, natomiast jej sukienka nie była podobna do niczego. Iwona Pavlović wyglądała jak Julia Tymoszenko w wersji brunetka, a dla widzów i tancerzy zaśpiewała Sharon Corr, kiedyś członkini irlandzkiego zespółu rodzinnego The Corrs.
Reklama
Reklama
Tematy:
Anna Wendzikowska Kacper Kuszewski "Taniec z gwiazdami" Katarzyna Zielińska
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • ola
  2011-10-03 15:59
  Co za niesprawiedliwość istnieje na tym świecie.Ania pięknie tańczyła, jest skromna,piękna, miła i odpadła, a dlaczego? Bo była normalna i nie małpowała tak jak Szpak,Bill czy ta Pakosińska. Prawda jest taka,że większość docenia show,a nie taniec. Ania była świetna. To nieuczciwe,że przechodzą ci co nie potrafią tańczyć.
  0
  zgłoś
 • Wanda
  2011-10-03 21:11
  Natasza coraz ciekawiej i swobodniej wygląda i występuje. Gratulacje. Niepotrzebnie p. Marczuk pląsa, udało jej się urobić opinię publiczną, szkoda, że opuściła margines życia społecznego.
  0
  zgłoś
 • DinX
  2011-10-03 22:45
  Panie Jezu żywy! Ta szmira nadal się cięgnie? Podobno mongoł wygrał! Wszyscy byli przekonani, że to już koniec!
  0
  zgłoś
 • m
  2011-10-07 13:57
  ~ola2011-10-03 15:59

  Kto przechodzi do następnej rundy to zależy od tego ile ustawi tzw fanów - wyda forsy na smsy . Ty naprawdę wierzysz że to przeciętny widz wydaje 5zł za sms-a żeby głosować!!!
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama