Ustka znana jest z pięknego bursztynu, nie mniej urodziwej syrenki i bliskości słynnej plaży nudystów, uwiecznionej przez Zbigniewa Wodeckiego w piosence „Chałupy, welcome to”. W najbliższy weekend kusić będzie dodatkowo masą atrakcji i ciekawymi gośćmi, którzy odwiedzą plażowe miasteczko.

Reklama

Sportowym lajtmotivem tego odcinka będzie wyczynowa jazda na rowerze. Mistrzowie Polski w tej dyscyplinie zaprezentują akrobatyczne ewolucje, a wszyscy chętni będą mogli spróbować jazdy na nietypowym, odwrotnie skręcającym jednośladzie. Dla spragnionych rywalizacji przygotowano też specjalny tor wyścigowy. Oprócz tego, tradycyjnie, będzie można wziąć udział w zajęciach z aerobiku, zagrać w siatkówkę, popływać kajakiem i poszaleć na pływającym „bananie”.

Nie rozczarują się też miłośnicy tańca. Od czwartku do soboty Anna Kapera (zwyciężczyni IV edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!!”) i Maria Foryś (finalistka z tego samego programu) poprowadzą taneczne warsztaty oraz będą bawić się wspólnie z plażowiczami. Od piątku do niedzieli towarzyszyć im będzie Robert Kochanek. Tancerz znany z programu „Taniec z Gwiazdami” poprowadzi lekcje salsy i przygotuje pokaz swoich umiejętności. Również w piątek do Ustki zawita prezenter telewizji TVN Andrzej Sołtysik, który spotka się z fanami.

Sobota upłynie pod znakiem kryminalnych zagadek. Ania Potaczek i Maciek Dębosz, para komisarzy policji z serialu „W11: Wydział śledczy”, opowiedzą o kulisach swojej pracy i wezmą udział w grach i konkursach organizowanych na terenie plażowego miasteczka.

TVN pokaże relacje z wyjazdów w programie „Projekt Plaża“ w sobotę, 1 sierpnia i w niedzielę, 2 sierpnia o godzinie 11.00 oraz „Projekt Plaża - nocą“ w czwartek, 30 lipca o godzinie 23.05.