Jeden z prezentowanych przez Sandrę Hajduk materiałów dotyczył nowozelandzkiej dziennikarki Kanoi Lloyd. Kobieta pokazała się w informacyjnym programie na żywo bez makijażu. Chciała w ten sposób udowodnić, że w rzeczywistości nie jest tak perfekcyjna, jako mogłoby się to wydawać, oglądając telewizję.

Reklama

Opowiadając historię Kanoi, Sandra Hajduk wyjęła chusteczki do demakijażu i zaproponowała, aby również prowadzący Dzień dobry TVN pokazali się na antenie w naturalnej odsłonie. Małgorzata Ohme i Filip Chajzer podjęli to wyzwanie. Wszyscy troje równocześnie pozbyli się makijażu i w takiej naturalnej odsłonie prowadzili później program. Zrobili również zdjęcia, na których dokłądnie widać, jak wyglądają "bez tapety" i umieścili je na swoich profilach na Instagramie.

Inicjatywą, o której mowa, szybko zachwyciła się m.in. uczestniczka ostatniej edycji "Top Model" Martyna Kaczmarek, która już od pewnego czasu promuje modę na publiczne pokazywanie się w naturalnej odsłonie. Modelka pogratulowała prowadzącym DDTVN i zachęciła wszystkich do podobnych zachowań.

Jak Wam się podoba ten pomysł?

Reklama