Edward Miszczak, który niedawno rozstał się z TVN, bynajmniej nie zamierza oddawać się emerytalnemu lenistwu. Wiadomo już, że dziennikarz dołączył do ekipy Polsatu i właśnie pojawiają się pierwsze doniesienia na temat jego działań w stacji.

Reklama

Efektem jego pomysłów ma być m.in. uruchomienie programu śniadaniowego - formatu konkurencyjnego dla "Pytania na śniadanie" i "Dzień Dobry TVN". Trwają podobno już poszukiwania prowadzących pasmo.

Jak donosi "Super Express", Miszczak ma kilka konkretnych kandydatur do tych ról. Mówi się o duecie Macieja Dowbora i jego żony Joanny Koroniewskiej, o Marcelinie Zawadzkiej oraz siostrach Annie Wendzikowskiej i Malwinie Wędzikowskiej.

"Joanna i Maciej mają być polsatowską odpowiedzią na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego", zdradził informator tabloidu i dodał, że Miszczak widzi potencjał w parach, które łączą koligacje rodzinne.

"Będą dla widzów ciekawe i wzbudzą emocje, co się przełoży na oglądalność. Postawił sobie za punkt honoru, aby ten program osiągnął sukces" , cytuje słowa informatora "Super Express".

Będziecie oglądać śniadaniówkę Polsatu?