"Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" od 2013 roku dostarcza rozrywki widzom MTV Polska. Wspólnym mianownikiem wszystkich sezonów jest na pewno dobra zabawa i epickie imprezy. Na przestrzeni lat zmieniał się natomiast skład ekipy. Również w nowej odsłonie programu do wrocławskiej posiadłości znanej z 5. sezonu wprowadzą się nie tylko uczestnicy poprzednich edycji show, ale i trzy nowe osoby.

Reklama

"Warsaw Shore". Kim są nowi uczestnicy?

Pierwszą z nich jest Ola Okrzesik. To 24-latka z Krakowa. Prowadzi dwie własne firmy, a zawodowo zajmuje się aktorstwem, modelingiem i wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Oprócz tego jej pasją jest pole dance. Ona również może być już znana widzom z innych seriali i programów rozrywkowych takich jak "Apetyt na miłość", "19+", "Szkoła", "Szpital" i "Fachowcy".

Ola Okrzesik / Materiały prasowe

Ola nie będzie jedyną dziewczyną, która zasili ekipę. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć także Wiktorię Robert. Ma 23 lata i mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako make-up i tattoo artist. Poza tym zajmuje się też modelingiem i działa aktywnie w mediach społecznościowych. Wolny czas najchętniej spędza ze znajomymi w barach, restauracjach i klubach na imprezach trapowych. Program "Warsaw Shore" nie jest jej telewizyjnym debiutem. Wcześniej brała już udział w produkcjach "MakeUp Influencer Academy" i "Power of Love Polska".

Wiktoria Robert / Materiały prasowe

Do chłopaków dołączy Przemysław "Sequento" Skulski. Ma 27 lat i pochodzi z Kostrzyna nad Odrą. Od 6 lat pracuje w Hamburgu, gdzie prowadzi swoją firmę wykończeniową. Jego pasje to siłownia, samochody i oczywiście imprezy. Wśród swoich planów na przyszłość wymienia wytatuowanie całego ciała i udział w walkach MMA.

Przemysław "Sequento" Skulski / Materiały prasowe

Sesja promująca 17. sezon show

Na początku sierpnia wszyscy uczestnicy wzięli udział w sesji promującej nadchodzący sezon programu. W scenografii utrzymanej w klimacie glamour nie brakowało modowych akcentów i zaskakujących kulinarnych połączeń. Za obiektywem stanął Dawid Klepadło – wschodząca gwiazda polskiej fotografii. Pomysłodawca motywu przewodniego w swoim dorobku ma zdjęcia dla najlepszych globalnych marek, a jego prace ukazują się na łamach największych magazynów modowych na całym świecie, takich jak "Vogue”, "Elle” czy "L'Officiel”.

Premierowe odcinki "Warsaw Shore" już od 18 września w MTV Polska.