Czerwcowe nowości na Netflix to przede wszystkim serial oryginalny polskiej produkcji pt. "W głębi lasu", w którym widzowie razem z Grzegorzem Damięckim i Agnieszką Grochowską odbędą nostalgiczną i pełną tajemnic podróż w czasie. W ekranizacji bestsellerowej powieści Harlana Cobena o tym samym tytule bohaterowie odkrywają sekrety serii morderstw na letnim obozie sprzed 25 lat, w które zamieszane są ich rodziny.

Reklama

W czerwcu poznamy też kolejną odsłonę przygód Antoniego Porowskiego i jego ekipy w "Poradach Różowej Brygady: Sezon 5". Netflix zaplanował również premierę najnowszej komedii Davida Dobgina (Rycerze z Szanghaju, Polowanie na druhny, Sędzia) - "Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga", w której gwiazdorska obsada (Will Farrell, Rachel McAdams i Demi Lovato) zabierze nas na największą scenę na świecie.

Na 27 czerwca zaś zaplanowana jest premiera 3. sezonu niemieckiego serialu "Dark", który cieszy się dużą popularnością wśród polskich użytkowników Netfliksa.

Na Netflix pojawią się także takie nowości jak: Narodziny gwiazdy z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą, Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego z Joanną Kulig czy Złodziejaszki Hirokazu Koreedy!

Reklama

Czerwcowe debiuty poprzedzi jednak majowa premiera "Córki Boga" - międzynarodowej produkcji w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej, opowiadającej historię młodej dziewczyny (Raffey Cassidy) żyjącej w tajemniczej sekcie Pasteża (Michiel Huisman) i jego kobiet - uczennic, żon, córek, kochanek.