Propozycje filmowe

Reklama

Sylwester, 31 grudnia 2007

Godz. 16.35, Polsat - "La Bamba", dramat biograficzny, USA 1987, wyst.: Lou Diamond Philips, Esai Morales

Historia życia Ritchiego Valensa, gwiazdora rock and rolla późnych lat pięćdziesiątych.

Godz. 20, TV 4 - "Dirty Dancing", muzyczny, USA 1987, wyst.: Jennifer Grey, Patrick Swayze

Siedemnastoletnia dziewczyna spędza wakacje z rodzicami i siostrą w ekskluzywnym pensjonacie. Poznaje przystojnego tancerza. Gdy jego partnerka doznaje kontuzji, postanawia ją zastąpić i partnerować Johnny’emu podczas pokazu tanecznego.

Godz. 20, TVN - "Kariera Nikosia Dyzmy", 2002, wyst.: Cezary Pazura, Anna Przybylska, Ewa Kasprzyk

Nikoś Dyzma - nieuk, leń i kombinator - przypadkiem trafia na dyplomatyczny koktajl w jednej z ambasad. I rozpoczyna oszałamiającą karierę polityczną. Wkrótce zostaje głównym kandydatem na premiera.

Godz. 20.10, TVN Siedem - "Droga smoka”, sensacyjny, wyst. Bruce Lee, Nora Miao, Chuck Norris

Mistrz karate wybiera się do Rzymu. Tam będzie musiał zmierzyć się z włoską mafią. Walki stoczy m.in. w ruinach Koloseum.

Godz. 20.20, TVP1 - "Pretty Woman”, komedia romantyczna, USA 1990, reż.: Garry Marshall, wyst.: Julia Roberts, Richard Gere

Bogaty biznesman proponuje pięknej prostytutce, aby przez tydzień dotrzymywała mu towarzystwa. Mężczyzna chce nauczyć ją dobrych manier i oswoić ją ze światem elit.

Godz. 21.55, TV 4 - "Moulin Rouge", muzyczny, Australia 2001, wyst.: Nicole Kidman, Evan McGregor

Muzyczna opowieść o cyganerii przełomu wieku. Młody artysta przyjeżdża do Paryża i poznaje gwiazdę Moulin Rouge, Satine. Specjalnie dla niej pisze musical. Ich miłość musi jednak pokonać wiele przeszkód…

Godz. 22.20, TVP2 - "Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia", komedia romantyczna, USA 2005, wyst.: Debra Lessing, Dermot Mulroney

Reklama

Samotna Kat dostaje zaproszenie na ślub młodszej siostry. By rodzina nie uznała jej za starą pannę, postanawia pokazać się na uroczystości z chłopakiem do wynajęcia. Okazuje się, że robi on ogromne wrażenie nie tylko na całej rodzince, ale także na niej samej.

NOWY ROK, 1 STYCZNIA 2008

Godz. 15.50, TVP2 - "Dwa miliony dolarów napiwku", komedia, USA 1994, wyst.: Nicolas Cage

Nowojorski policjant nie ma drobnych na napiwek dla kelnerki. Obiecuje, że odda jej połowę ewentualnej wygranej na loterii. Wkrótce wygrywa 4 miliony dolarów…

Godz. 16.45, Polsat - "Kevin sam w domu", komedia USA 1990, wyst.: Macaulay Culkin, Joe Pesci

Państwo McCallister wyjeżdżają na święta do Paryża. Gdy cała rodzina szykuje się do wyjazdu nikt nie zauważa braku małego Kevina. Chłopiec zostaje sam w domu i będzie musiał stawić czoła włamywaczom.

Godz. 20, TVN - "Strefa zrzutu", sensacyjny, USA 1994, wyst. Wesley Snipes, Gary Buscy

Policjanci Pete i Terry eskortują samolotem groźnego przestępcę. Gdy dochodzi do eksplozji, Terry ginie, a więzień znika. Pete sądzi, że był to celowy zamach i postanawia wyjaśnić sprawę.

Godz. 20, Polsat - "Książę w Nowym Jorku", komedia, USA 1988 wyst.: Eddie Murphy, Arsenio Hall

Następca tronu jednego z afrykańskich państw ulega woli ojca i postanawia się ożenić. W poszukiwaniu wybranki swojego serca wybiera się do Nowego Jorku.

Godz. 20. TV4 - "Uciekająca panna młoda", wyst. Julia Roberts, Richard Gere

Pewien dziennikarz postanawia napisać artykuł o Meggie, która kilkakrotnie porzucała narzeczonego przed ołtarzem. Dziewczyna jest oburzona, że przeinaczył fakty i domaga się zwolnienia go z pracy.

Godz. 20.05, TVP1 - "Wykolejony”, thriller, USA 2005, wyst.: Clive Owen, Jennifer Aniston

Przykładny ojciec i mąż nawiązuje romans z tajemniczą dziewczyną poznaną w pociągu. Gdy odkrywa to pewien gangster, grozi mu ujawnieniem tajemnicy i wyłudza od niego pieniądze.

Godz. 20.55, TVP2 - "Był sobie chłopiec", komediodramat, USA 2002, wyst.: Hugh Grant, Toni Collette, Rachel Weisz

Zatwardziały kawaler zaprzyjaźnia się z 12-letnim Marcusem. Nie wie, że chłopiec planuje go wyswatać z własną samotną matką, która po raz kolejny planuje popełnić samobójstwo.

Godz. 21.55, TVP1 - "Underworld", USA 2003, wyst.: Kate Beckinsale, Scott Speedman, Michael Sheen

Na ziemi od wieków trwa wojna między wampirami a wilkołakami. Pewnego dnia w sam środek bitwy trafia student medycyny. Okazuje się, że odegra on ważną rolę w odwiecznym konflikcie.

Godz. 22.15, Polsat - "Świadek mimo woli", thriller, USA 1984, wyst.: Matthew Modine, Elizabeth Berkley

Bezrobotny aktor podgląda piekną sąsiadkę. Pewnego dnia zostaje ona zamordowana. Tylko on może znaleźć zabójcę.

PROGRAMY ROZRYWKOWE

SYLWESTER, 31 GRUDNIA 2007

Godz. 20.05, Polsat - Sylwestrowa moc przebojów

Transmisja koncertu z Krakowa. Na scenie pojawią się Shakin Stevens, Boney M, Lou Bega, Budka Suflera, Urszula, Justyna Steczkowska, Czerwone Gitary, Edyta Górniak, Szymon Wydra i Bajm. W roli prowadzących Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.

Godz. 20.55, TVP2 - Sylwester z Dwójką

Transmisja koncertu z Wrocławia, w którym udział wezmą Doda, Perfect, Kayah, Paweł Kukiz, Natalia Kukulska i Stachursky. Choreograf Austin Egurrola i jego grupa taneczna Volt poprowadzą konkurs tańca, w którym nagrodą będzie 10 tysięcy złotych. Gospodarzami wieczoru będą Grażyna Torbicka i Krzysztof Skiba.

Godz. 22 TVN - Sylwester w TVN

Transmisja koncertu "Zakochaj się w Warszawie” z warszawskiego placu Defilad. Wśród wykonawców znajdą się Lady Punk, T.Love, Kasia Kowalska i Tatiana Okupnik. Gwiazdą wieczoru będzie grupa September oraz popis tancerzy z programu "You Can Dance - po prostu tańcz”. Całość poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

NOWY ROK, 1 STYCZNIA 2008

12.20, TVP 1 - "Szopka noworoczna"

Tradycyjna szopka Marka Majewskiego i Marcina Wolskiego rozegra się tym razem w czasach początków państwa polskiego. Polityków parodiować będą Wiktor Zborowski, Andrzej Zaorski, Emilian Kamiński i Jacek Borkowski.