Piotr Kraśko: Szokują mnie opinie ludzi, których znam od wielu lat [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Udzielanie w mediach głosu osobom, które nie są naukowcami, a opowiadają głupoty na naukowe tematy, niczemu nie służy. Możemy mieć różne opinie, ale nie możemy mieć różnych faktów - twierdzi w rozmowie z dziennik.pl Piotr Kraśko.

wróć do artykułu
  • ~Celebryci
    (2019-09-23 06:44)
    I ty Brutusie?
  • ~riddick
    (2019-09-22 14:30)
    A mnie Kraśko nie szokuje, bo to oczywiste,że resortowy spadkobierca najczęściej z konformizmu kontynuje światopogląd swoich przodków. Broni schedy, bo to mu się opłaca. Dobrze ,że zniknął z telewizji publicznej- był nie do zniesienia.
  • ~alfalfa
    (2019-09-22 13:24)
    Nie po to mamy wolność, żeby każdy gadał co chce! :P
  • ~polan
    (2019-09-22 11:23)
    Panie Kraśko jesteś komunistycznym pajacem. Dobrobyt odebrał Ci rozum dlatego nie oglądam TVN
  • ~giga
    (2019-09-22 11:19)
    I znowu opłaceni opluwacze z PiSu . Wy nie powinniście iść w niedzielę do kościoła i się wyspowiadać za to obrzucanie błotem ludzi?
  • ~Józef
    (2019-09-22 11:12)
    I ja teatrolog z wykształcenia wam to mówię! To jedna z postaci ,która posiadła monopol na wiedzę i czyż to nie jest w sprzeczności z jego wypowiedzą?
  • ~PO #LejemySzaboRazem
    (2019-09-22 09:01)
    No tak , jak ktoś jest za PiS to straszny szok i skandal, tylko my elyty z PłeO jesteśmy fajni
  • ~obserwator100
    (2019-09-22 07:04)
    Mnie najbardziej szokuje poziom stacji TVN24 a zwłaszcza jej dziennikarzy. Po prostu tego się nie da oglądać.
  • ~Nie wstrzymia
    (2019-09-21 23:26)
    Krasko czyli gosc, ktory byl na miejscach zdarzeń, widział i opisywał. Poznawał moznych tego świata, prezydentów, papieży, gwiazdy. Pokażcie mi dziennikarza mediow pisowskich z takim doświadczeniem? Bo tam to chyba jedynym kryterium jest wazelina w kierunku PiS
  • ~ullaa
    (2019-09-21 22:36)
    Nareszcie ktoś to wyartykulowal. Dzis niestety mało kto odroznia episteme od doxa, ponieważ każdemu się wydaje, ze bez wzgledu na stan wiedzy...ma cos do powiedzenia...
  • ~kos
    (2019-09-21 22:28)
    Dziennikarz czy funkcjonariusz partyjny? That is the question, isnt it?
  • ~kwapi
    (2019-09-21 18:02)
    Pamiętam z TVP zero obiektywizmu .
  • ~Jaś
    (2019-09-21 17:54)
    Dał głos,komusze szczenię
  • ~jaity
    (2019-09-21 16:51)
    Cóż, dawna szkoła PRL-u - czyli dopuszczanie jedynie słusznych poglądów i wygodnych faktów. Jeśli jacyś naukowcy znajdą dowody, że klimat generalnie zmienia się niezależnie od udziału człowieka, to żaden odpowiedzialny na wzór Kraśki dziennikarz tego nie przepuści. Tak jak Galileusza z jego herezjami.
  • ~Kińdzia Pińdzia
    (2019-09-21 15:11)
    Niech sobie koleszka Krasiek gada co chce, a ja i tak znam się na wszystkim najlepiej i wszystko wiem na każdy temat.
  • ~grzeg
    (2019-09-21 14:27)
    Obiektywny TVN... Czy ten facet jest skrajnie bezczelny, czy może zwariował?
  • ~ww
    (2019-09-21 14:11)
    niemieckie media wspaniale dzielą polaków przez PrOmowanie POtomków komunistycznych kacyków strzelających do Polaków na ul.Poznania i innych miast. A oni aby zaistnieć są zdolni do wszystkiego.
  • ~wredny1
    (2019-09-21 12:53)
    Wolna sobota a trolle w pracy jak widać ... co trzeba mieć w głowie by np. obwiniać człowieka , że miał dziadka , ojca a i pradziadka pewnie też miał ?
  • ~kursizm jest ostrzeżeniem
    (2019-09-21 12:47)
    Panie PIOTRZE A GDZIE PAN POSŁUCHA TAKICH KORYFEUSZY POKRĘTNOŚCI JAK BLIŻNIACY .STASEK OD JANECKICH ,SEMKA ,ZIEMKIEWICZ NO I NIE DO POBICIA INNY ZELNIK I KUPA INNYCH .
  • ~z.
    (2019-09-21 12:26)
    "Dziennikarz" twoja mać...