Dorota Wellman: Jarosław Kaczyński jako człowiek bardzo mnie interesuje [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Dorota Wellman zapewnia, że z chęcią ugościłaby w programie "Dzień Dobry TVN" zarówno Jarosława Kaczyńskiego, jak i Donalda Tuska pod warunkiem, że mogłaby zadać im własny zestaw pytań.

wróć do artykułu
  • ~Tzw. Elity
    (2019-09-30 10:17)
    Do końca 2015 r. tzw. elitom (m.in. celebryci, artyści z TVN, z TVP, politycy z PO, aferzystom, sędziowie itp.) żyło się dobrze, a pozostała część społeczeństwa była od roboty za minimalną pensję. Była bieda. Dzisiaj dzięki PiS to się zmienia. Spadło ubóstwo, ludzie zarabiają o wiele więcej. A części elit żyje się gorzej (biedniej) np. Krystyna Janda dostaje dotacje dużo niższe (wcześniej miliony, a teraz tysiące)....i w związku z tym brak jak twierdzi brak jest demokracji, Tomasz Lis nie pracuje już w TVP i nie dostaje już milionów od telewizji....i w związku z tym jak twierdzi brak jest demokracji. Ludzie dzięki PiS odzyskali godność (tak twierdził Biedroń gdy był jeszcze prezydentem Słupska). Pani Wellman nie ma pojęcia o zwykłym życiu, zwykłych ludzi.
  • ~Zub
    (2019-09-29 18:19)
    Dlaczego ta baba dokonuje inwazji w mój świat estetyczny tak brutalnie.? Mówiąc inaczej - jakie pieniądze dostaje redakcja za exponowanie tego piękna inaczej?
  • ~Rafalala
    (2019-09-29 08:59)
    Pokaż cyce!!!!!😆
  • ~ww
    (2019-09-28 22:23)
    każdy ma jedno życie dlatego nie ma sensu choćby dla profitów się sprzedać. Chce spokojnie odejść jak przyjdzie czas.
  • ~Asia
    (2019-09-12 07:04)
    Pełno tu podłych i prymitywnych komentarzy.
  • ~Kwas
    (2019-09-11 18:10)
    weelman moj znajomy rzeznik interesuje się toba, poznac was?
  • ~alf
    (2019-09-11 14:07)
    n oto jak zapraszają polityków ,ale swoje ukochanej opcji . Co za zakłamana baba i jej stacja
  • ~dorot
    (2019-09-11 12:06)
    ile można zjeść za pół miliona złotych .........???
  • ~E meryt
    (2019-09-11 08:50)
    Wieloryb wypłynął
  • ~Ucho
    (2019-09-11 05:14)
    Ocieplenie wizerunku Kaczynskiego skutkowaloby natychmiastowym zakonczeniem pani kariery
  • ~jaja jak berety
    (2019-09-10 23:21)
    he he he jej sie jeszcze chce...... kon by sie usmial
  • ~Ta pampucha
    (2019-09-10 22:53)
    mnie interesuje. Zjadłbym ją w razie kryzysu i braku pożywienia. Sporo mięcha.
  • ~rychu
    (2019-09-10 21:31)
    a mnie Kaczyński jako człowiek nie interesuje !!!!!!!!!! jest skrajnie niemoralny !!!!!! prymitywny i zyjacy w nierealnym siwecie !!!!!!!!!!! jest zadrosny i kaprysny jak panienka na wydaniu !!!!!!!!!!! jest nieuczciwy !!!!!!!!!!!!!!!!!! trzyma na hakach wszystkich swoich wspolpracownikow i wiekszosc tych wazniejszych poplecznikow, co czyni z niego nadzorce niewolnikow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-09-10 21:31)
    lewacka Dorotka jest taka kochana
  • ~\x/eredyk
    (2019-09-10 20:22)
    Idę o zakład że Kaczyński nie odwzajemniłby tej ciekawości... obłudna kobieta z tego babona...
  • ~9ß0oplö
    (2019-09-10 20:08)
    A dorota willmann interesuje tylko dziennik? Ja sama powinna zainteresowac jej wlasna chora watroba..........Szkoda kobiety, niech ktos jej powie, zeby szukala ogniska w swoim pulchnym ciele, zanim bedzie za pozno.........
  • ~#polka
    (2019-09-10 19:50)
    Czy taka Wellman zdaje sobie sprawę, że jej też wiele osób bardzo nie lubi i wiele osób dziwi się, co ta ona robi w telewizji - ani ładna, ani zgrabna i średnio inteligentna...
  • ~Pimka
    (2019-09-10 17:55)
    To to babsko jaszcze się nie udławiło swoją śliną, której nie potrafi przełknąć?
  • ~gorszy sort
    (2019-09-10 17:27)
    Paskudo, może jako człowiek zamiast kota, Ciebie złomota!
  • ~Gucio
    (2019-09-10 15:32)
    Dorotko, na wzajemność nie masz co liczyć. Pan Prezes nie gustuje w salcesonach..