Szefowa "Pytania na śniadanie" zwolniona z programu. O decyzji władz TVP dowiedziała się na urlopie

| Aktualizacja:

Zwolnienie Michała Olszańskiego i nowe twarze w gronie prezenterów to nie jedyne zamiany w "Pytaniu na śniadanie". Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, która przez ostatnie dwa lata była producentką programu właśnie dowiedziała się, że podziękowano jej za współpracę.

wróć do artykułu
  • ~Walery
    (2019-08-15 17:59)
    TVP ; TVP INFO- propaganda kłamstwa i nienawiści
  • ~Kuba
    (2019-08-13 21:40)
    Młodych od Rydzyka z uczelni muszą gdzieś upchnąć
  • ~Zatrudniajacy
    (2019-08-13 21:37)
    Powiedziec to komus bedacemu w danej chwili na urlopie jest zwyklym chamstwem. Nawet jezeli firmie bylo spieszno z wdrozeniem takiej decyzji to zwykle w prominentnych firmach postepuje sie w taki sposob ze informuje sie pracownika minimum dwa tygodnie po jego powrocie z urlopu. Prosto w oczy a nie na Facebooku. To TVP sa zwyklymi chamami.
  • ~Kontemplyta
    (2019-08-13 17:06)
    Mam zawsze jedno pytanie na śniadanie: co włożyć do gara przy tej zgrai politycznej, której stałość deklaracji nie jest dłuższa niż 9 miesięcy. Tyle właśnie średnio zajmuje nawet prawicowemu politykowi przyjęcie bolszewickiego sposbu myślenia.
  • ~Zorro
    (2019-08-13 15:22)
    Nie oglądam tego pisowskiego syfu i nie żal mi ludzi, których pisowscy zwyrodnialcy tak traktują - nie trzeba było nurzać się w tym pisowskim g ó w n i e...
  • ~kon przewalskiego
    (2019-08-13 15:14)
    Telewizja to relikt. Po co o tym pisac?
  • ~E meryt
    (2019-08-13 15:00)
    Jak wszędzie szefowie decydują o kadrach .
  • ~scott
    (2019-08-13 12:07)
    Co robi w tej tv Zamachowska,której mąż pluje na działania władz.Gdzie jest szef tej instytucji i dlaczego nie reaguje na tę sytuację.
  • ~Gdańszczanin
    (2019-08-13 11:32)
    Zamachowska powinna pierwsza wylecieć za wywiad z Bosakiem, w którym brała jej koleżanka i napastowały tego mądrego, młodego polityka. Bo one były tylko złośliwe i bardzo głupiutkie.Kurak!Czemu ją jeszcze czymasz?! Lubisz takie, jak ty sam jesteś, no nie?!
  • ~Mik
    (2019-08-13 11:08)
    Dintojra w tv szambie.
  • ~jarek
    (2019-08-13 11:00)
    jak kasę dają za nic to sa dobrzy jak zwalniają kopnięciem to są be.
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,......,.,,,,,.,,
    (2019-08-13 10:49)
    Pewnie to ta kobieta kazała z kartki czytać pytania do Kaczyńskiego w śniadaniówce. To był błąd, za ujawnienie tej informacji wyleciała Orszański , a teraz ona.
  • ~Jolanta
    (2019-08-13 08:56)
    Nie oglądam, nie wspieram, nie uczestniczę w pisowskim ścieku
  • ~Ha ha ha