Niezręczna sytuacja w "Dzień Dobry TVN". Słowa 6-latka wprawiły Wellman i Prokopa w osłupienie

| Aktualizacja:

"Kim chcesz być jak dorośniesz?" - to chyba jedno z pytań, które małe dzieci słyszą najczęściej. Odpowiedź, jakiej przed kamerami "Dzień Dobry TVN" udzielił pewien 6-latek zaskoczyła nawet tak doświadczonych dziennikarzy, jak Marcin Prokop i Dorota Wellman.

wróć do artykułu
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-02-08 18:48)
    U tych POlszewikow z TVINU to takie przypadki są bardzo częste jakie prowadzący taka odPOwiedz i to nagminnie
  • ~ZXSpec
    (2019-02-08 18:53)
    W sumie trudno się dziwić w pewnym b.znanym serwisie vod można oglądać nowy serial o szkole gdzie dzieci uczą się pilnie jak zostać płatnym zabójcą.
  • ~ idzie wiosna !!!!!!
    (2019-02-08 19:02)
    Z rana to dzieci są jeszcze śpiące ale spaślakom z TVINU trza to wytłumaczyć PO RUSKIEMU jak za CARYKA
  • ~nie ma co się czepiać
    (2019-02-08 22:13)
    On przynajmniej wie. Ja mam 17 lat i pod presją szkoły, nie potrafię się zdecydować.
  • ~Uwazny_czytelnik
    (2019-02-08 23:32)
    Do jakiego psychologa z tym dzieckiem? Psychologię studiują ludzie, którzy nie radzą sobie sami ze sobą i myślą, że uczelnia im pomoże! Od psychologów z daleka!!! Psychologia to pseudonauka, tu potrzebny bardziej psychiatra!
  • ~DANUTA
    (2019-02-09 05:00)
    I-TAK-W-KOLKO-PANIE-MACIEJU-ON-TO-ONA-TAMTO-RZYGAC-SIE-CHCE.
  • ~Babciajaga
    (2019-02-09 08:20)
    Mama sie cieszy, no jaki udany synek! No , ten wie czego chce! Ludzie, gdzie ny zyjemy? Uciekac, uciekac z tego kraju gdzie pie prz rosnie!
  • ~[ ╲╱]◬[├─┤]
    (2019-02-09 15:46)
    Pewnie żyje dziki sprzętowi z czerwonym serduszkiem...
  • ~tttt.
    (2019-02-09 20:01)
    Napatrzyl sie dzieciak na KODziarzy.
  • ~na głupie pytanie
    (2019-02-09 21:47)
    głupia odpowiedź
  • ~AD
    (2019-02-09 23:04)
    Też ma 6-latka, To co dzieci najbardziej lubią w tym wieku to PRZEKORA. I tyle żaden psycholog i inne dyrdymały. Bystry chłopak na poczekaniu wymyślił sposób, jak kupić na sobie uwagę i spowodować żeby wszystkim kapcie spadły. Za 2 lata powie zupełnie cos innego :)
  • ~logiczne myślenie małego dziecka
    (2019-02-09 23:13)
    Patrząc na niewinną twarzyczkę niejakiej Welllman dziecko postanowiło zostać mordercą. :)
  • ~Kapelusznik
    (2019-02-10 11:52)
    Samo ocenianie dziecka , jest bardzo głupie .Ja usłyszałem od wychowawczyni iw przedszkolu ,że skoro mój syn był nieprzeciętnie zdolny , to z pewnością miał zespół Aspargera .Nie dociekałem co to takiego , ale to wymyślanie kolejnych określeń , to choroba współczesnej cywilizacji .Po uzyskaniu opinii psychologa , można sądzić , że zastąpi ona całe zło tego Świata .
  • ~.....
    (2019-02-10 18:36)
    Wystraszyl go ten morswin z prawej.
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-02-10 21:22)
    Pranie mózgów w TVPiS robi również spustoszenie wśród dzieci....
  • ~Pablo E.
    (2019-02-11 09:08)
    Patrząc na nich, co miał powiedzieć ;-)
  • ~Misio.,,,,,,,,,,,,....,,,,,,,,,,..,,
    (2019-02-11 11:40)
    TVN pozyskuje młode elity.
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-03-16 13:10)
    MORDERCĄ NIENARODZONYCH DZIECI JAK DOKTOR CHAZAN

Może zainteresować Cię też: