TVN pokazał pierwszy odcinek programu o uchodźcach. Edward Miszczak: To produkcja dla odważnych

| Aktualizacja:

W środę wieczorem na antenie TVN wyemitowany został pierwszy odcinek programu o uchodźcach "Wracajcie, skąd przyszliście", który na długo przed emisją wywołał lawinę kontrowersji. Dlaczego stacja zdecydowała się na poruszenie tak drażliwego tematu, opowiedział nam dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

wróć do artykułu
  • ~xyz
    (2018-12-06 09:47)
    Temat mało aktualny tak w Polsce jak i w Europie. O uchodżcach i migrantach w naszym kraju mało kto mówi. Reportaże pokazywane w TVN nie wywołają dyskusji o tym temacie i nie zmieni się optyka widzenia tego zjawiska.
  • ~Laszlo
    (2018-12-06 09:52)
    A może wizyta w trudnych dzielnicach Paryża? Może się skończyć tragicznie.
  • ~milo
    (2018-12-06 10:00)
    Wszystko wyreżyserowane nie pokazują prawdziwych uchodźców tylko tych dobrych i wybranych nie odzwierciedla tego problemu kim sa uchodźcy szkoda ale wiadomo telewizja
  • ~Darek
    (2018-12-06 10:41)
    Niemiecka propaganda, Syryjczyków jest ok. 5% reszta to mężczyźni w wieku poborowym z Nigerii, Konga i całej afryki
  • ~abcd
    (2018-12-06 11:48)
    Nigdy nie pozwalajcie, aby nazywano was rasistami lub ksenofobami! 15% społeczeństwa, 50% morderstw - CHCECIE TAK MIEĆ? To nie jest rasizm - to zwykłe myślenie z troską o przyszłości własnych dzieci. CHCECIE ZOSTAWIĆ IM TAKĄ POLSKĘ? - Nie pozwólcie sobie wmówić, że to jest ksenofobia lub rasizm - macie prawo sami kształtować przyszłość własnego kraju. Po prostu: NIE CHCEMY TAK MIEĆ, taki jest NASZ wybór. Przeczytaj: "Murzyni. Czy czarne jest piękne?" PS. Linki niedozwolone są emanacją najwyższych lewackich wartości europejskich.
  • ~Pablo E.
    (2018-12-06 12:15)
    A może pokażą tych z finlandii, którzy zgwał cili 10 letnią dziewczynkę... Do roboty t v n
  • ~i tyle
    (2018-12-06 23:43)
    Nie ma mowy o uchodźcach - to są nachodźcy. Prawo międzynarodowe stanowi, że uchodźca to taki, kto zatrzymuje się w pierwszy kraju poza krajem, z którego musiał uchodzi. Słownie: P I E R W S Z Y M ! Szlus!
  • ~#Daro
    (2018-12-07 14:58)
    Miał być "trudny temat" a wyszło śmiesznie. Kraśko i TVNazi w służbie lewactwa.
  • ~Ohara
    (2018-12-09 21:01)
    A może pan Kraśko weżmie sobie do domu małą rodzinkę arabską.

Może zainteresować Cię też: