„Agent - Gwiazdy” to reality-show oparty na belgijskim formacie „The Mole”. Program gromadził przed telewizorami miliony widzów na całym świecie. W Holandii doczekał się aż 15 sezonów.

Reklama

W Polsce pierwsza edycja show była emitowana przez TVN w 2000 roku. W lutym roku bieżącego stacja reaktywowała program. W drugiej edycji gospodyni Kinga Rusin i czternaście gwiazd zmagało się z rozmaitymi zadaniami i próbowało wytypować tytułowego „Agenta”, psującego im szyki, w malowniczej Argentynie.

W drugiej edycji wystąpili Mateusz Maga, Tomasz Niecik, Edyta Zając-Rzeźniczak, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Jarosław Kret, Odeta Moro, Daria Ładocha, Piotr Kędzierski, Alan Andersz, Agnieszka Rylik, Michał Będźmirowski i Jula Fabiszewska. Agentem okazała się Odeta Moro. Program wygrała Daria Ładocha.

Od połowy października na Bali i na wschodnim wybrzeżu Chin trwają zdjęcia do trzeciej edycji „Agenta”. Program ponownie poprowadzi Kinga Rusin. Wiadomo już też, że w nagraniach biorą udział Ilona Ostrowska oraz Karolina Ferenstein-Kraśko.

Karolina Ferenstein-Kraśko jest trenerem jazdy konnej, właścicielką stadniny Ferensteinów w Gałkowie oraz organizatorką zawodów Gałkowo Cup. Ma na swoim koncie ponad 100 nagród w konkursach jeździeckich. Jej mężem jest dziennikarz TVN24 BiS i prowadzący „Dzień dobry TVN” Piotr Kraśko.