Dyrektor TVP2 Marcin Wolski: Proszę mnie bić za moje własne grzechy...

| Aktualizacja:

"Pomysły na seriale historyczne, jakie mieli moi poprzednicy, zderzyły się z jedną kwestią, a mianowicie z kosztami" - wyjaśnia Marcin Wolski. Z dyrektorem telewizyjnej Dwójki rozmawiamy na temat jesiennej ramówki oraz realizacji misji kulturalnej TVP2.

wróć do artykułu
  • ~js
    (2016-08-24 20:03)
    To ten od "Króla lwa"
  • ~VALDI
    (2016-08-24 20:04)
    Czemuś biedny - bom głupi, a czemuś głupi - bom biedny. To wszystko o polskiej Narodowej TV.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-08-24 20:26)
    Nareszcie właściwy człowiek w TV . Czekamy teraz na konkrety......
  • ~hehe
    (2016-08-24 20:41)
    Jedno oko na Wiejską, drugie na Żoliborz.
  • ~fregat
    (2016-08-24 21:16)
    kabaret OTTO =hahaha i flagowy program wolskiego ....w TYLE-WIZJI.................śmiech na sali hahahaha
  • ~TW - Telewizja Wolska pilnie potrzebuje lekarza
    (2016-08-24 22:36)
    Chora zmiana. Pising to choroba skrzywionych członków partii o brzydko pachnącej nazwie pis, a przyjmowanie bicia to już jakaś odmiana w genetycznych chorobach tej partii. Wolski się wyróżnia. Nagromadzeniem skrzywień.
  • ~realistka
    (2016-08-24 22:40)
    Czopek z którym najlepsi znajomi nie chcą rozmawia ma tylko jeden autorytet jak sam powiedział jarosława I przemądrzalego
  • ~Ale kino!!! - d u r e ń PROMUJE d u r n i a
    (2016-08-25 04:51)
    Z propozycją programu zgłosił się do nas Krzysztof Kłopotowski, jeden z najlepszych ekspertów kina w Polsce. ------------------------------------------------------------------------------ Krzysztof Kłopotowski jest ekspertem uniwersalnym i co i raz ma jakieś "propozycje! --- Niedawno na przykład pan red. Kłopotowski złożył propozycję ż y dom i zasugerował, że gdyby tak Ż yd zi ponownie osiedlili się w Polsce – ma się rozumieć ze swoimi pieniędzmi – to nasz nieszczęśliwy kraj stałby się wkrótce mocarstwem światowym. Wszystko to oczywiście być może, ale może by tak najpierw – jak w swoim czasie rozsądni ludzie proponowali zrobić z komunizmem – najpierw ten pomysł wypróbować na szczurach? A potem zasiedlić mieszkanie Kłopotowskiego ż y d ami - po prostu mu ich przymusowo dokwaterować – ma się rozumieć z ich pieniędzmi - i pana Kłopotowskiego uczynić ich nadzorcą - a cały ten reality show poprzedzony pogadanką Wolskiego pokazywać w TVP2...
  • ~walenty ociec
    (2016-08-25 08:00)
    Nie wszystkim Bozia wszystko dała.
  • ~stwierdzam to z radością
    (2016-08-25 08:14)
    Panie Wolski ! Za wygłupy z rymami częstochowskimi już czuj się pan ,że leję pana w mordę na odlew .
  • ~pisio
    (2016-08-25 09:13)
    kabaretowo-polityczny odpad -Marcin Wolski
  • ~viktoria
    (2016-08-25 09:54)
    witam powiem panstwu ze jestem zadowolona z pracy pana kurskiego chociaz wczesniej po kilku niefortunnych zdaniach o panu kaczynskim czulam zlosc to byly czasy kiedy odszedl z pis jest bardzo sprawnym prezesem w tvp i uwazam ze powinien zostac na tym stanowisku pozdrawiam
  • ~julka
    (2016-08-25 10:09)
    ale gada glupoty, czy on sie nadaje na stanowisko dyrektora- watpię kochalam dwójke a teraz jej nie oglądam a kabarety przejął Polsat i brdzo dobrze przynajmniej będzie obiektywnie a nie zgodnie z pisowska nutą , dziwie sie OT.TO że w tym budelu chce brać udział, ich wybór ale stracą wielu fanów
  • ~widzka
    (2016-08-25 12:22)
    Mam dość M jak miłość.Coraz gorszy.Moze zaproponujecie jakiś nowy serial.Tego już nie da sie oglądać.Czy ci aktorzy maja podpisany kontrakt do emerytury z poprzednikami ?
  • ~Zdegustowany
    (2016-08-25 16:29)
    Nawiązując do tytułu można odpowiedzieć: a kto zechce sobie ręce brudzić kimś takim?
  • ~d u r e ń PROMUJE d u r n i a
    (2016-08-25 16:55)
    Z propozycją programu zgłosił się do nas Krzysztof Kłopotowski, jeden z najlepszych ekspertów kina w Polsce. ----------------------------------- Podobnie jak Marcin Wolski - Krzysztof Kłopotowski jest ekspertem uniwersalnym (od wszystkiego!) - i co i raz ma jakieś "propozycje! --- Niedawno na przykład pan red. Kłopotowski złożył propozycję ż y dom i zasugerował, że gdyby tak Ż yd zi ponownie osiedlili się w Polsce – ma się rozumieć ze swoimi pieniędzmi – to nasz nieszczęśliwy kraj stałby się wkrótce mocarstwem światowym. Wszystko to oczywiście być może, ale może by tak najpierw – jak w swoim czasie rozsądni ludzie proponowali zrobić z komunizmem – najpierw ten pomysł wypróbować na szczurach? A potem zasiedlić mieszkanie Kłopotowskiego ż y d ami - po prostu mu ich przymusowo dokwaterować – ma się rozumieć z ich pieniędzmi - i pana Kłopotowskiego uczynić ich nadzorcą - a cały ten reality show poprzedzony zabawną oczywiście niewątpliwie pogadanką Wolskiego na temat szczurów i an tyse mityzmu pokazywać w TVP2...
  • ~Gratulacje
    (2016-08-25 18:02)
    ODPOWIEDNI FACET NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU TAK TRZYMA PANIE WOLSKI
  • ~EE.PP.
    (2016-08-25 19:36)
    Nie kłam, Marcinie - nowa ekipa złożona z Twoich komilitonów zdążyła już rozdrapać wszystkie pieniądze, które miały wystarczyć do końca roku, i teraz będzie jechała na powtórkach i watowaniu programu byle czym.
  • ~Zenek
    (2016-08-25 20:09)
    Panie Wolski Alicja Wegorzewska łaskawie zgodziła się poprowadzić program, ha ha ha ta artystka obrotowa znalazła dojście do pana , ile?
  • ~LAGUNA
    (2016-08-25 23:43)
    ( wolski) tyle jesteś wart...... ile te (twoje) nieudane dziecko w (tyle wizji), ale ten program nie urasta do pięt SZKŁU KONTAKTOWEMU. (sam) PALANCIE widzisz jak powinno się prowadzić program. A nie taki chłam, i ty mi ***** każesz płacić abonament na to g......wno.!!!!