Jesienne nowości

"Hotele marzeń" - Anna Dereszowska w towarzystwie kamer TVN Style odwiedzi luksusowe hotele na całym świecie. W programie aktorka pokaże widzom ekologiczne domki inspirowane ptasimi gniazdami, marokańska twierdza przekształcona w ekskluzywny hotel oraz wietnamska "wioska rybacka", w której wakacje spędzała Angelina Jolie wraz z rodziną.

Reklama

"W dobrym stylu" - to nowy program, którego gospodynią jest Małgorzata Rozenek. Tym razem gwiazda nauczy swoich widzów, jak żyć stylowo. Z jej rad dowiemy się między innymi, jak przyjąć niespodziewanych gości, wyprawić gustowne przyjęcie urodzinowe, czy jak nauczyć dziecko robienia porządków.

"Pyszne Peru" - nowy program kulinarny Magdy Gessler, w którym restauratorka przybliży widzom tradycyjne, niekiedy bardzo specyficzne zwyczaje żywieniowe Peruwiańczyków.

Reklama

"Historie więzienne" - to kolejna produkcja z Magdą Gessler. Tym razem restauratorka spotkała się z Polakiem osadzonym w peruwiańskim więzieniu za przemyt narkotyków.

"Modelki 3.0" - Renata Kaczoruk w swoim programie przybliży widzom kulisy zawodu modelek. Pomogą jej w tym polskie gwiazdy światowych wybiegów.

"Bez planu" - podróżniczo - kulinarny program Hanny Lis przybliży widzom kuchnie z różnych zakątków świata. Dziennikarka będzie odwiedzała lokalne bary i restauracje serwujące regionalne specjały.

Reklama

"Sekrety Doliny Inków" - dokument, w którym Paulina Krupińska zabierze widzów do świata kobiet zamieszkujących peruwiańskie Andy.

"Magia Y" - znany polski iluzjonista Magik Y zaprezentuje widzom magiczne triki. W każdym odcinku spotka się z trzema gwiazdami ze świata show biznesu, przed którymi zaprezentuje swoje sztuczki.

"Sztuka uwodzenia" - Eksperci oraz znani i lubiani komentatorzy ze świata show biznesu podzielą się z widzami swoimi przemyśleniami i radami na temat randek i uwodzenia.

"Bez skazy" - Ekspertka, właścicielka kliniki SkinClinic Katarzyna Chwedoruk odkryje przed widzami kulisy świata medycyny estetycznej i poradzi, jak mądrze korzystać z jego dobrodziejstw.

"Showbiz info" - W świat plotek z show biznesu zabierze widzów Agnieszka Jastrzębska

Jesienią na antenę TVN Style powrócą kontynuacje programów: "Pani Gadżet", "Życie bez wstydu", "Afera fryzjera", "Dorota was urządzi", "Magiel towarzyski", "Idealna niania", "Wiem co jem i co kupuję", "Sablewskiej sposób na modę", "I nie opuszczę cię aż do ślubu", "Apetyt na miłość", "W roli głównej" i "Niezwykłe przypadki medyczne".