Edward Miszczak: TVN nie sprzyja żadnej opcji politycznej, staramy się iść środkiem

| Aktualizacja:

Czy Grażyna Torbicka zostanie nową twarzą TVN? Czy Jarosław Kuźniar podjął dobrą decyzję, odchodząc z telewizji do Internetu? Jak Piotr Kraśko przekonał do siebie nowego pracodawcę? I w końcu, czy polskie stacje telewizyjne sprzyjają konkretnym opcjom politycznym? Odpowiedzi na te pytania udzielił dziennikowi.pl dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

wróć do artykułu
  • ~XYZ
    (2016-08-03 11:37)
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????????????????
  • ~antyMOnia
    (2016-08-05 10:41)
    Facet z gwiazdami POkroju Wojewódzki, POchanke, MO itp. łże w żywe oczy i takaż jego TVNic.
  • ~AS
    (2016-08-05 06:34)
    Zajadow dostałem. ...ze ŚMIECHU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
  • ~€€€€
    (2016-08-04 08:02)
    ......Do p. Angeli Merkel !!! Informujemy, że kraje Bliskiego Wschodu nie są i długo nie będą gotowe na demokrację! Ludzie tam są wychowani w systemie ideologicznym, którym jest ISLAM, SZARIAT. To ideologia super NAZISTOWSKA, TOTALITARNA, łamie wszelkie prawa człowieka: KAŻDY WYZNAWCA MAHOMETA UWAŻA, ŻE BĘDZIE POKÓJ NA ŚWIECIE, KIEDY WSZYSTKICH OPANUJE ALBO PO PROSTU WYRŻNIE !!!!! To się musi zemścić nie tylko na Niemcach ale też na Europie !
  • ~turysta
    (2016-08-04 12:49)
    Trzymają się środka ale lewego pobocza a w zasadzie środka dna rowu, gdzie zbierają się wszelkie nieczystości.
  • ~ArturLeśnodorski
    (2016-08-05 17:08)
    Edek, dobry wujo samo zło. Do kogo ta głupia gadka?
  • ~007
    (2016-08-07 16:41)
    Jeśli ruda kanalizacyjna jest środkiem to się zgada.
  • ~Szatan
    (2016-08-03 20:46)
    Masturbujecie się i przeklinacie? Cukiereczki czekałem na Was i Wasze plusiki w promowaniu przekleństw po forach. Kto tam przeklina po forach i żadnej skruchy nie ma po spowiedzi. Spowiedź jest nie ważna bez poprawy i skruchy! Piekło Was czeka za przekleństwa i sodomię, czyli masturbację, zoofilię, homoseksualizm i stosunek analny.
  • ~t.
    (2016-08-05 13:35)
    Edziu, jeden przyklad " bezstronnosci " - brak transmisji z przesluchania waszego guru " bula " Komorowskiego przed sadem.
  • ~Baggiofan
    (2016-08-04 17:21)
    Obiektywizm w TVNie odpowiada temu w TVP.moża zapoznać się z wiadomościami w obu stacjach i z nich starać się wyciągnąć złoty środek.
  • ~ZYGMUNT
    (2016-08-19 09:22)
    UBECKA STACJA PEŁNA JADU I NIENAWIŚCI. POWINNI TĄ STACJĘ ZLIKWIDOWAĆ W OGÓLE BO TO SAME KŁAMSTWA
  • ~Real
    (2016-08-04 13:32)
    Jeśli by wyciągnąć oczywiste wnioski z pow wpisów to niewątpliwie TVN swoją głupa, naiwna, prostacka propaganda przyczynił się zdecydowanie do wygranej PiS. Tak naprawdę media pracują dziś dla reklamodawców, określonych partii politycznych i grup interesu a nie dla ogółu obywateli ,tyle tylko ze my doskonale o tym wiemy.
  • ~ciemnylud
    (2016-08-09 08:26)
    Ha! HA!HA! diobr dowcip Edziu! i tak z rana.. usmiałem sie.. nie krepuj się chłopie..jestescie najbradziej polityczna tv po republice! "Wasze gwiazdy" to najbardziej obiektywne dziennikarswo...
  • ~makaron530
    (2016-08-09 17:09)
    Od dawna wiem jak należy odbierać wypowiedzi ludzi TVN-u, więc potwierdza stronniczość, bo ja zawsze ich przekaz odbieram wspak.
  • ~ŁZA11
    (2016-08-23 22:26)
    TVN - to stacja telewizyjna , która szczuła Polaków przeciw sobie . To stacja na usługach PO , ośmieszała i robiła nagonkę na śp p Prezydenta Lecha Kaczyńskiego . Tvn - moim zdaniem najbardziej niepoważna stacja telewizyjna , której nie oglądam .
  • ~ratownik
    (2016-08-03 17:26)
    Po tych "inteligentnych" komentarzach widzę, że na forum brylują przedstawiciele ciemnego ludu , których nie stać na myślenie, tylko na powtarzanie narzuconych opinii- moja papuga też to potrafii
  • ~Kaz
    (2016-08-05 20:14)
    TVN mówi zawsze prawdę, tak jak p. Miszczak w artykule powyżej.