Edward Miszczak: TVN nie sprzyja żadnej opcji politycznej, staramy się iść środkiem

| Aktualizacja:

Czy Grażyna Torbicka zostanie nową twarzą TVN? Czy Jarosław Kuźniar podjął dobrą decyzję, odchodząc z telewizji do Internetu? Jak Piotr Kraśko przekonał do siebie nowego pracodawcę? I w końcu, czy polskie stacje telewizyjne sprzyjają konkretnym opcjom politycznym? Odpowiedzi na te pytania udzielił dziennikowi.pl dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

wróć do artykułu
  • ~Wojtek
    (2016-08-03 09:25)
    "Edward Miszczak: TVN nie sprzyja żadnej opcji politycznej" No to ja chyba jakiś inny TVN odbieram, a szczególnie Fakty.
  • ~Jimmy Bounce
    (2016-08-03 10:00)
    No tak obleśnych twarz jak TVN nie ma nigdzie w Polsce, chyba że....w Newsweeku
  • ~v7
    (2016-08-03 10:01)
    Weź tabletki Edek i od Polski się odp... Dosyć kłamstw i oczerniania. Ciesz się, że sporo udało wam się namieszać, teraz się nie wybielaj telewizjo FOZZu.
  • ~pamiętliwy
    (2016-08-03 09:41)
    Edward Miszczak: "Czy dziennikarstwo polega tylko na robieniu rozmów z politykami? Jeśli tak, to ja ******* takie dziennikarstwo." Słusznie. A jak nie ma o czym rozmawiać z politykami, to można coś wygrzebać w śmietniku. N.p. puste butelki po piwie...
  • ~WERT
    (2016-08-03 09:46)
    KLAMCZUCH- co tydzien podejmuje proby ogladania ich dziennika- NIESTETY KLAMIA JAK PSY- A POHANKE SZCZEKA JAK SUKA
  • ~samo zło
    (2016-08-03 10:20)
    .....tvjen ....szambo , judzenie, szczucie, szczuje .....tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sk
  • ~andrzej
    (2016-08-03 10:07)
    Od kiedy środek jest koszerny? Od afery Rywina?
  • ~Helena
    (2016-08-03 10:26)
    I jak tu wierzyć TVN-owi?????? żałosny ten pan.
  • ~adam
    (2016-08-03 09:48)
    dobrze, że to hasło o "nie sprzyjaniu" wrzuciliście do działu rozrywkowego. jeszcze by ktoś to chciał wziąć na poważnie.
  • ~yayco
    (2016-08-03 10:38)
    to ja reflektuje na karpia po zydowsku ...........moze byc o 3
  • ~rafal
    (2016-08-03 10:47)
    Michnik+Kiszczak=Miszczak
  • ~Mariusz
    (2016-08-03 12:13)
    Totalnie zakłamana, szkodliwa społecznie, założona przez byłych ubeków stacja. Dodatkowo debilizująca ludzi kretyńskimi, żenującymi produkcjami, gdzie godności człowieka to towar w cenie margaryny. Oglądanie tego to dowód na słabość umysłu i podatność na manipulację.
  • ~zdegustowany
    (2016-08-03 14:44)
    Mi TVN kojarzy się wyłącznie ze zboczeńcami, których kryją (patrz Durczok), prostytutkami, które promują (patrz Marczuk-Pazura czy Mensah), przyzwoleniem na napastowanie i molestowanie (patrz Durczok, Tyszka, Woliński), propagowaniem rasizmu (Wojewódzki oraz róznej maści kolorowi i obcokrajowcy, którzy dostali prace tylko dzięki temu, że są czarni, żółci czy inni - rasim w czystej postaci), promowaniem przestępców (patrz Masa, programy ze złodziejami w roli głównej) oraz różńej maści wynaturzeń i wykolejeń. TVN to taka eurowizja w dziedzinie mediów, im dziwniej tym lepiej, nie liczy się jakość tylko buractwo i jarmarczny "styl". Kiedys polsat był synonimem obciachu dziś bez wątpienia jest nim tvn. Gadanie, że tvn nie sprzyja żadnej opcje jest po prostu żałosne. Kazdy gołym okiem widzi, że tvn nienawidzi pisu i obecnego prezydenta i za wszelką cenę chcą ich zdyskredytować. Nie dziwne więc, że ludzi oglądających tvn rozpoznać na kilometr po wyuczonej nienawiści do osób takich jak Kaczyński, Macierwicz czy Ziobro, chociaż żaden z nich jakimś cudem nie potrafi podać ani jednego racjonalenego powodu dlaczego tego czy innego nie nawidzi. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć manipulacji faktów, każdy serwis skupia się na krytyce i pokazywaniu jako tych złych obecnej władzy oraz oceniajaćych ich, kreowanych na tych dobrych ludzi z PO, Nowoczesnej czy KODu. TVN oczywiście nawet słowem się nie zająknie na liczne przestępstwa i przekręty jakich jeszcze rok temu dopuszczali się ci wg nich dobrzy z obecnej opozycji. Pomijam już strone techniczną i dziennikarską bo połowa załogi faktów jest tak mierna, że w normalnej telewizji nigdy nie dostaliby roboty z taką dykcją jak Werner, Zalewska czy Pochanke albo z takim wyrazem twarzy debila jak Sobieniowski. W tvn jednak panują inne "standardy" co pokazała sprawa Durczoka stąd też nie dziwi fakt, że takie Zalewskie mają pracę.
  • ~pot fox
    (2016-08-03 15:12)
    TVN zaścianek PO, Nowoczesnej, UB i PZPR! Wielkie jedne kłamstwo, ********* i zdrajcy!
  • ~brunek
    (2016-08-03 12:44)
    tvn śmietnik całą dobę.. Teraz szukają ludzi z doświadczeniem smieciarzy.
  • ~andrzej
    (2016-08-03 10:59)
    Zwłaszcza Stokrotki chodzą środkiem!!
  • ~gig
    (2016-08-03 10:52)
    Facet E.M. uwierzył we własne kłamstwa. Taka też wartość głoszonych przez niego ocen i sądów o bezstronności politycznej TVN. Zaraz,zaraz a jak to było z tow. Walterem i rekomendacją Urbana?
  • ~juz nie tvn tylko tvp ogladam
    (2016-08-03 10:55)
    odnosze wrazenie, ze to wywiad o jakims charytatywnym przytulku dla bezrobotnych -uwazam, ze tvn sie konczy, ze bedzie potrzebowac srodkow z takich zrodel jak gazeta wyborcza..jeszcze pare lat sie pobujaja.....juz widac na portalu, ze najwieksze czlowki to o pogodzie, tvn -moim zdaniem to najmniej opiniotworcze medium w Polsce -konstruktor porazki PO i Komorowskiego - tak wyszlo.
  • ~abc de
    (2016-08-03 15:23)
    Za czasow ukochanego CCCP takie propagandowe szczekaczki nazywano "Kolchoznikami" Dzis kolchozow juz nie ma, ale TVN przetrwal
  • ~pardons