W roli gospodarzy widzowie zobaczą ponownie Tomasza Kammela i Maćka Musiała. Dołączy do nich także kobieta. Kim będzie nowa prowadząca, okaże się na etapie odcinków na żywo.

Reklama

7. edycja "The Voice of Poland" obfitować będzie w nowości i niespodzianki. Podczas przesłuchań w ciemno Trenerzy do swoich drużyn będą mogli wybrać od 12 do 14 osób. Na etapie bitew aż trzykrotnie będą mieli szansę przejąć zawodnika z konkurencyjnej drużyny. Za to do odcinka nokaut będą mogli zabrać tylko jednego z nich.

Kto spośród setek utalentowanych wokalistów, biorących udział w castingach, dotrze do finału i zdobędzie nagrodę główną – kontrakt płytowy z Universal Music Polska? O tym widzowie Dwójki przekonają się jesienią. Premierę siódmej edycji zaplanowano na 3 września.

"The Voice" to muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku. Laureatami poprzednich edycji są: Krzysztof Iwaneczko, Aleksandra Nizio, Juan Carlos Cano, Mateusz Ziółko, Natalia Sikora i Damian Ukeje. Rafał Brzozowski, uczestnik pierwszej edycji programu, odniósł ogólnopolski sukces przebojem "Tak blisko", a Natalia Sikora została laureatką konkursu "Debiuty" Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2013 roku. Jej sukces powtórzył w 2014 roku w Opolu Mateusz Ziółko zajmując również pierwsze miejsce w konkursie "Debiuty".

Reklama