Poważna bizneswoman, ceniona architekt oraz niebanalna stylistka wielbicielka psów – to trzy nowe i fascynujące kobiety, które już jesienią pojawią się w kolejnej edycji "Żon Hollywood". Charyzmatyczne i piękne Polki z Miasta Aniołów zaproszą do domów kamery i opowiedzą historię swojego życia. Jak wyglądały ich początki w Stanach Zjednoczonych? Czy słynne amerykańskie powiedzenie "sky is the limit" sprawdziło się także w ich przypadku? Każda z nowych bohaterek to znana postać nie tylko w Kalifornii, ale także w całych Stanach Zjednoczonych. Drugi sezon to więcej bohaterek oraz więcej odcinków. Tym razem fani programu będą mogli cieszyć się dłużej "Żonami Hollywood" na antenie TVN oraz bliżej przyjrzeć się każdej z nich.

Reklama

Nowe bohaterki to bardzo silne osobowości, które otworzą szeroko drzwi do swojego życia i z pewnością zaskarbią sobie sympatię widzów. Tym razem kamery będą towarzyszyć uczestniczkom nie tylko w ich codziennym życiu w Los Angeles, ale będziemy także podróżować z nimi po całych Stanach. Z żalem rozstajemy się z Kasią i Izą, które widzowie pokochali. Dziękujemy im za udział w programie i życzymy samych sukcesów – mówi Grzegorz Piekarski, producent wykonawczy.

W jesiennej edycji widzowie po raz kolejny spotkają się także ze znanymi już i lubianymi uczestniczkami pierwszej edycji reality show, czyli Kingą Kortą, Evą Haliną Rich oraz Heleną Deeds. A już niebawem zostaną ujawnione trzy nowe panie.