Pierwszy z koncertów plenerowych "Lata ZET i Dwójki" odbędzie się w Kołobrzegu (28 czerwca). Kolejne w miastach: Słubice (5 lipca), Toruń (12 lipca), Gdańsk (19 lipca), Łódź (26 lipca), Koszalin (16 sierpnia) oraz Uniejów (23 sierpnia). Koncerty poprowadzą: Halina Mlynkova, Tomasz Kammel (TVP2) Damian Michałowski i Kamil Nosel (Radio ZET).

Reklama

Już dziś gorąco zapraszamy widzów na „Lato ZET i Dwójki”. W ramach naszej trasy koncertowej wystąpi kilkudziesięciu artystów, w tym wyjątkowe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Usłyszymy największe przeboje ostatnich lat, szlagiery, przy których bawią się całe pokolenia, a wszystko to w niezwykle widowiskowej, multimedialnej scenografii. Koncerty na antenie TVP2 będzie można oglądać już od 28 czerwca, w niedzielne wieczory o godz. 20:05 – zapowiada Jerzy Kapuściński, Dyrektor TVP2.

Gwiazdami tegorocznej trasy będą m.in.: Edyta Górniak, LemON, Maryla Rodowicz, Perfect, Margaret, Bracia, Rafał Brzozowski, Halina Mlynkova, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Pectus, Ania Wyszkoni, IRA, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Ewelina Lisowska, Blue Cafe, Kombii, Kasia Kowalska, Ryszard Rynkowski, Ania Dąbrowska, Lady Pank. Na scenie wystąpią też dotychczasowi uczestnicy programu TVP2 „The Voice of Poland”.

Piąta edycja „Lata ZET i Dwójki” zbiega się w czasie z 25-leciem Radia ZET. To doskonała okazja nie tylko na wspólną zabawę, ale też na muzyczne podsumowanie ćwierćwiecza. Podczas koncertów artyści wykonają zarówno współczesne przeboje jak i te z lat minionych, a słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji – mówi Mariusz Woźniczka, szef trasy koncertowej „Lato ZET i Dwójki” i dyrektor Eurozet Live.