Dyrektor TVP2 o występie Conchity w Polsce i kontrowersjach wokół Przystanku Woodstock

| Aktualizacja:

Przyjazd Conchity Wurst do Polski wzbudza wiele emocji. Dyrektor telewizyjnej Dwójki, która będzie transmitowała jej koncert, nie rozumie tego zamieszania i ma nadzieję na dobry występ. Z Jerzym Kapuścińskim dziennik.pl rozmawiał także na temat Przystanku Woodstock i nowego jury "The Voice of Poland".

wróć do artykułu
  • ~kz
    (2015-06-12 10:49)
    Wolny K r a j ! Jak się komuś nie podoba - nie słucha. A jak się komuś bardzo nie
    podoba, to nie słucha i nie ogląda . A jak ktoś ma chęć ją , czy jego , pooglądać , to kupi sobie bilet i poogląda . A mohery , przed telewizorami , zamiast" dwójki " , mają
    do wyboru kilkanaście innych programów - w ty m telewizję "Trwam ". I o co
    chodzi pojechani r o d a c y ! Czas zastosować kurację na permanentną negację Pis.
    A i tak osiołki poznańskie sa razem i bzykania sie nie wstydzą .
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-12 16:25)
    "Telewizja Polska zaczęła rozważać wyprodukowanie programu "The Voice of Kids".
    O Matko, ja tam nie wnikam w te VOICE i przepychanki wokół żiury, ale mam jedno pytanko do p. dyr. Jerzego Kapuścińskiego i inszych dyrektorów KANAŁÓW - nader trafna nazwa ! - telewizyjnych: DLACZEGO Państwowa Telewizornia, wbrew ustawie o OCHRONIE języka polskiego, której preambuła - m.in. brzmi: - "-zważywszy na doświadczenie historii, kiedy walka zaborców i okupantów z językiem polskim była narzędziem wynaradawiania" - PREFERUJE w nazewnictwie i tytulatorni języki innostrańskie, qervas, co ?!! A znajeta, PT Zieby, cytatę sprzed prawie pięciuset laty, którą napisał niejaki Mikołaj Rey z Nagłowic, że zacytuję:
    "A niechaj że narodowie wżdy postronni znają,
    Iż Polacy nie gęsi i swój język mają"
    To tak kupa mięci, kupa jest na codzień w Waszych programach, tylko nie ma tej PAMIĘCI, qervas !!
    Hej !-
  • ~konczita.
    (2015-06-15 21:06)
    Ty nam koszernej ,zboczonej telewizji nie będziesz robił.
    Pakuj walizki i spier...aj.
  • ~mk
    (2015-06-15 13:52)
    z PO juz niedługo będzie dyrektorem.
  • ~kol
    (2015-06-13 19:44)
    Dyrektor TV,to nie twoj wlasny interes,idziemy PO was!!!
  • ~nasz
    (2015-06-13 19:45)
    Ale POdobny do Komora???
  • ~Stefan F.
    (2015-06-13 15:21)
    Ja też tego nie rozumiem najpierw uważamy się za tolerancyjny naród i społeczeństwo , a tu wyłazi z nas szowinizm i hipokryzja razem z cynizmem , przed światem to się pokazujemy na takich tolerancyjnych ludzi , a jak jakiś głupek z kościoła katolickiego podda to wszystko pod wątpliwość , to my za nim jak te ślepe ''wrony'' , bez własnego rozumu , tylko kto nam co narzuci to ślepo mu ufamy , bez żadnego zdrowego rozsądku i własnego zdania , tak jak było to drzewiej.
  • ~Ala 2b
    (2015-06-12 22:40)
    Czy ten pan o wygladzie gangstera ma byc nowym podwladnym super-Kraski?
  • ~T72
    (2015-06-12 22:18)
    nie tak dawno Austriacy zamykali rynek pracy dla Polaków, a teraz my im mamy dać zarobić, a w życiu...
  • ~GIZD
    (2015-06-12 22:13)
    WAW JESTEŚ PRYMITYW JAK TWOJE WYPOCINY .POLSKA W ŚREDNIOWIECZU NIE BYŁA ZACOFANA LECZ W ROZKWICIE I NIE PODNIECAJ SIĘ TWOJA PARTIA MIŁOŚCI GEOGRAFICZNIE NADAJE SIĘ DO KOREI PÓŁ.
  • ~wyborca/ Bruksela albo Brukselka .yes. yes, ale ja
    (2015-06-12 22:05)
    *** Tele wizja bez wizji to jak toczka zamiast radia***.Dlatych conie wiedza co to byla toczka.*** Toczka bylo to cos w rodzaju radia z jednym kamnalem/ ONLY/, czyli radio bylou DYREKTORA albo takiego PGR_U, albo u jakiegos np. zaufanego soltysa, albo w PRZEDSIEBIORSTWIE, jakims , i glos lecial podobnie jak telefon po drutach, a w domach na drzwiami wejsciowymi u robotnikow, zeby zaoszczedzic i nie marnowac drogocrennego kabla , i z rana mogly byc podawane przez mikrofon polecenia dla robotnikow gdzie maja sie udac , czy do koszenia siana/ trawy/, czy do pielenia burakow cukrowych, a moze do zbierania stonki, ktora podobno obcy element z zachodu zrzucal ja systematycznioe na pola, albo byly przemowienia z lplenarnych posyiedzen rzadzacych.Bylo cos co mozna bylo bardzo latwo nagrac. ale jeszczenie bylo czym, i po co,zreszta wodzostwa nikt z roboli nigdy na oczy nie widzial , chyba ze otrzymywal medale za wzorowa prace np. trzy wykonane normy, co swiadczylo ze pracuje za trzech a bywali i lepsi, ale wyplata i task byla posobna do tego co wyrabial np. 1400 % normy, a chlopakow zpracowanych ze wsi brali do kopalni do najgorszej roboty niby odsluzyc sluzbe , ktorej wiekszosc majaca plecy lub cala` awangarda i cos w stylu obecnych celerytasow i taknigdy nie obowiazywala, bo i nikt ich do kopalni nie sciagal, bo mogli zdemoralizowac ludzi pracy imlodziez.Obecnie mozna sobie sie przejechac za darmoche i w wiekszosci prawie wcale sie nie ucza na rozna arasmusy, cy cos podobnego, bo sa i inne programy. Jak moze pojechac studentnp. przedostatniego roku studiuf* scislych i nie znajac np. hiszpanskiego czy innego jazyka* studiowac przedmioty politechniczne, wiec stawiaja studentom bez jezyka tegoz jezyka wyklaDdowego 5/ PIATKE?, poniewaz`wszyscvy wiedza ze taki jest wymug*, i9 musi byc piatka zeby taki wyjazd byl nalezycie uznany przez macierzysta uczelnie. I TAK JEST NA WSZYSTKICH UCZELNIACH.Po prostu jest cos` w rodzaju, ze mozna jesc i pic za darmo, jak zreszta w nasech nagraniach bywalo dla starsakuf, a nauka tez za friko, i wsi oje za friko, tzn. NO PROBLEM.Wiec o co chodzi z tymi wyjazdami, czy moze taki program i mialby na celu laczemie mlodziezy , mysli i celof, ale jak dotond jest to tylko h. du. i kamieni kupa i robienie wielkich nadziei, a wienkszosc tych zrobionych w tzn. konia z wlasnego wyboru takze zamiast obiecane ziemi, zamiast ziemi obiecanej w BRUKSELI moze wylondowac psy BRUKSELCE. Thanks& spasiba,Gracias Amigos.
  • ~widz
    (2015-06-12 21:26)
    TVP publiczna to nie dom publiczny !!!
  • ~sed
    (2015-06-13 11:02)
    Tacy macherzy rządza programem. On nic nie "dostrzega". Nic nie wie, on tylko musi. O protestach w sprawie stronniczego i manipulanckiego programu Lisa tez pewnie nie słyszał. Mam nadzieję, że już niedługo bedzie musiał cierpieć na te głuchotę.
  • ~Prawda
    (2015-06-12 19:58)
    Dlaczego my nie jesteśmy katolikami lubimy krytykować innych Białych -Czarnych .Uwielbiam jak ona śpiewa to co dał jej Bóg głos kazdy ma wiecej cech kobiecych i to trzeba uszanować.Ale ci co nie chcą słuchać mogą tego nie robić.
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-12 16:30)
    O Matko, cosik mnie się zdawa, że i KRIS z 15.41 duje w te same - przepraszam za wyrażenie - DUDY - co i ja - pozdrawiam zbója !
    Hej !-
  • ~marco- Panie Kapuściński
    (2015-06-13 09:44)
    Transmituj pan sobie tego idiotę z brodą za swoje a nie za moje pieniądze i nie w telewizji publicznej, to dzieci oglądają i myślą,że tak powinno być. a nie powinno, ten facet w sukience jest nienormalny.
  • ~konopielka
    (2015-06-12 11:09)
    SENSACJA! CONCHITA W ZADNYM KRAJU NIE WZBUDZILA SENSACJI TYLKO W WOLSZCZE.SENSACJA!
  • ~morris
    (2015-06-12 15:42)
    Mieszkam w Astrii i z ogromnego grona znajomych w firmie jak i prywatnie nie zam nikogo kto by ten "KANIBALIZM " akceptowal , wrecz wstydza sie , ze cos takiego tutaj jest. . Rodacy przegoncie tego stwora gdzie pieprz rosnie !!!
  • ~Kris
    (2015-06-12 15:41)
    Całe to POstkomusze barachło - tych wszystkich szefów i dyrektorów państwowych telewizorni musi zostać wyrzuconych dyscyplinarnie na przysłowiowy zbity pysk - bez odpraw.
    Musi to być jedno z pierwszych zadań nowego rządu i prezydenta.
    Zmienić antypolskie i antypaństwowe media na propolskie i przyjazna Polakom.
    To jest nasze państwo i nasza Ojczyzna.
  • ~Podpis
    (2015-06-12 15:36)
    No na występy w telewizji to by się mogła ogolić żeby porządnie wyglądać ;)