Dyrektor TVP2 o występie Conchity w Polsce i kontrowersjach wokół Przystanku Woodstock

| Aktualizacja:

Przyjazd Conchity Wurst do Polski wzbudza wiele emocji. Dyrektor telewizyjnej Dwójki, która będzie transmitowała jej koncert, nie rozumie tego zamieszania i ma nadzieję na dobry występ. Z Jerzym Kapuścińskim dziennik.pl rozmawiał także na temat Przystanku Woodstock i nowego jury "The Voice of Poland".

wróć do artykułu
  • ~kz
    (2015-06-12 10:49)
    Wolny K r a j ! Jak się komuś nie podoba - nie słucha. A jak się komuś bardzo nie
    podoba, to nie słucha i nie ogląda . A jak ktoś ma chęć ją , czy jego , pooglądać , to kupi sobie bilet i poogląda . A mohery , przed telewizorami , zamiast" dwójki " , mają
    do wyboru kilkanaście innych programów - w ty m telewizję "Trwam ". I o co
    chodzi pojechani r o d a c y ! Czas zastosować kurację na permanentną negację Pis.
    A i tak osiołki poznańskie sa razem i bzykania sie nie wstydzą .
  • ~konopielka
    (2015-06-12 11:09)
    SENSACJA! CONCHITA W ZADNYM KRAJU NIE WZBUDZILA SENSACJI TYLKO W WOLSZCZE.SENSACJA!
  • ~Sralikot
    (2015-06-12 11:27)
    Re: ~kz2015-06-12 10:49

    Kraj wolny, ale telewizja publiczna, która podobno ma misję (cokolwiek to z znaczy) i na pewno nie należy do tej misji propagowanie dewiacji.
    Być może jestem moherem, ale ciekaw jestem jak zareagowałyby nawet postępowe panie, gdyby taka Conchita wparowała ze swoim wurstem na wierzchu do damskiej przebieralni na basenie.
  • ~mmw
    (2015-06-12 11:41)
    To jeszcze telewizja publiczna czy już tylko legalny "dom publiczny"? Dziwadła tego typu pokazywano nie tak dawno na jarmarkach a teraz awansowały do TVP a Polscy podatnicy zapaca.
  • ~Mnietek
    (2015-06-12 11:41)
    Wolny kraj nie finansowałby z publicznych pieniędzy stukniętego transia. Niech sobie robi co chce i śpiewa, gdzie mu zapłacą, byle nie z pieniędzy podatników, bo to skandal i kolejny powód, dla którego nie będę głosował na PO. Oni zupełnie nie rozumieją, że rządzenie to odpowiedzialność, przede wszystkim za pieniądze podatników, bo nie istnieje coś takiego, jak pieniądze państwowe. Na każdą tego typu kretyńską i nikomu nie potrzebą imprę odbierają kasę Twojej babci, teściowej czy wnukowi. To są naczynie połączone.
  • ~PT
    (2015-06-12 11:46)
    Ten czerwony dyrektor jeszcze beknie za to, co zrobił z TVP2. Za zapraszanie mend i zdrajców typu Dziewulski, Czempiński czy innych, czerwonych bandziorów. Już niebawem telewizja zacznie działać pro społecznie, tylko trzeba będzie zamknąć paru geszefciarzy.
  • ~kz
    (2015-06-12 11:52)
    Re ;S alikot i # ,
    TVP jest publiczna. Zatem jeśli jest "publiczną " , to powinna być dla grymaśników,
    Wicków , Wacków, S lików i krzyżyków. Bo jeszcze sie taki nie narodził . . . Czytam
    propozycję programowe , i albo obejrzę , albo pójdę na "spacer ". Ja chętnie oglądam " dziwy " świata ludzi i zwierząt ; a czasami pójdę do teatru lub opery - choć już " raz " w operze byłem .
  • ~F_F
    (2015-06-12 12:05)
    "Przyjazd Conchity Wurst do Polski wzbudza wiele emocji. Dyrektor telewizyjnej Dwójki, która będzie transmitowała jej koncert (...) której Conchita Wurst była gospodynią, (...) Na Sabat Czarownic zaprosili ją organizatorzy, jako jedną z kilku wykonawców (...) Conchita wydała płytę"

    Czy już wszystkim ten pan Kiełbasa padł na mózgi? Conchita Wurst to NIE JEST kobieta z brodą, tylko FACET Z BRODĄ ubrany w damskie ciuchy!
    Zatem - jakie znowu "jej", "ją" itp?! To jest ON, więc "jego", "go" itp.!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-12 14:17)
    "Przyjazd Conchity Wurst do Polski wzbudza wiele emocji."
    Oczywiście.
    Głównie wśród zboczeńców.
  • ~WAW
    (2015-06-12 14:48)
    JAK TRZEBA BYC NIESAMOWICIE ZACOFANYM, ZEBY PODNIECAC SIE PRZYJAZDEM JAKIEJS KONCZITY WURST I PROTESTOWAC Z TEGO POWODU...

    TAKIE PRYMITYWNE STANDARDY Z EPOKI SREDNIOWIECZA WYZNACZAJA TYLKO ROSJA, KRAJE MUZULMANSKIE I WOLSKA!

    WOLACY I KATOLE - WY SIE NICZYM NIE ROZNICIE OD PUTINA CZY AJATOLLAHOW ISLAMSKICH - TAKIE SAME PRYMITYWY! ROZNICA JEST TYLKO TAKA, ZE TAMTE KRAJE SA GEOGRAFICZNIE I MENTALNIE W AZJI, A WY NA NIESZCZESCIE GEOGRAFICZNIE ZAMIESZKUJECIE TERENY EUROPY...
  • ~kiełbasa
    (2015-06-12 15:25)
    No to katole będą miały czym żyć w najbliższym czasie
    Czekamy na zabranie głosu przez nadpapieża Terlikowskiego
  • ~Podpis
    (2015-06-12 15:36)
    No na występy w telewizji to by się mogła ogolić żeby porządnie wyglądać ;)
  • ~Kris
    (2015-06-12 15:41)
    Całe to POstkomusze barachło - tych wszystkich szefów i dyrektorów państwowych telewizorni musi zostać wyrzuconych dyscyplinarnie na przysłowiowy zbity pysk - bez odpraw.
    Musi to być jedno z pierwszych zadań nowego rządu i prezydenta.
    Zmienić antypolskie i antypaństwowe media na propolskie i przyjazna Polakom.
    To jest nasze państwo i nasza Ojczyzna.
  • ~morris
    (2015-06-12 15:42)
    Mieszkam w Astrii i z ogromnego grona znajomych w firmie jak i prywatnie nie zam nikogo kto by ten "KANIBALIZM " akceptowal , wrecz wstydza sie , ze cos takiego tutaj jest. . Rodacy przegoncie tego stwora gdzie pieprz rosnie !!!
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-12 16:25)
    "Telewizja Polska zaczęła rozważać wyprodukowanie programu "The Voice of Kids".
    O Matko, ja tam nie wnikam w te VOICE i przepychanki wokół żiury, ale mam jedno pytanko do p. dyr. Jerzego Kapuścińskiego i inszych dyrektorów KANAŁÓW - nader trafna nazwa ! - telewizyjnych: DLACZEGO Państwowa Telewizornia, wbrew ustawie o OCHRONIE języka polskiego, której preambuła - m.in. brzmi: - "-zważywszy na doświadczenie historii, kiedy walka zaborców i okupantów z językiem polskim była narzędziem wynaradawiania" - PREFERUJE w nazewnictwie i tytulatorni języki innostrańskie, qervas, co ?!! A znajeta, PT Zieby, cytatę sprzed prawie pięciuset laty, którą napisał niejaki Mikołaj Rey z Nagłowic, że zacytuję:
    "A niechaj że narodowie wżdy postronni znają,
    Iż Polacy nie gęsi i swój język mają"
    To tak kupa mięci, kupa jest na codzień w Waszych programach, tylko nie ma tej PAMIĘCI, qervas !!
    Hej !-
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-12 16:30)
    O Matko, cosik mnie się zdawa, że i KRIS z 15.41 duje w te same - przepraszam za wyrażenie - DUDY - co i ja - pozdrawiam zbója !
    Hej !-
  • ~Prawda
    (2015-06-12 19:58)
    Dlaczego my nie jesteśmy katolikami lubimy krytykować innych Białych -Czarnych .Uwielbiam jak ona śpiewa to co dał jej Bóg głos kazdy ma wiecej cech kobiecych i to trzeba uszanować.Ale ci co nie chcą słuchać mogą tego nie robić.
  • ~widz
    (2015-06-12 21:26)
    TVP publiczna to nie dom publiczny !!!
  • ~wyborca/ Bruksela albo Brukselka .yes. yes, ale ja
    (2015-06-12 22:05)
    *** Tele wizja bez wizji to jak toczka zamiast radia***.Dlatych conie wiedza co to byla toczka.*** Toczka bylo to cos w rodzaju radia z jednym kamnalem/ ONLY/, czyli radio bylou DYREKTORA albo takiego PGR_U, albo u jakiegos np. zaufanego soltysa, albo w PRZEDSIEBIORSTWIE, jakims , i glos lecial podobnie jak telefon po drutach, a w domach na drzwiami wejsciowymi u robotnikow, zeby zaoszczedzic i nie marnowac drogocrennego kabla , i z rana mogly byc podawane przez mikrofon polecenia dla robotnikow gdzie maja sie udac , czy do koszenia siana/ trawy/, czy do pielenia burakow cukrowych, a moze do zbierania stonki, ktora podobno obcy element z zachodu zrzucal ja systematycznioe na pola, albo byly przemowienia z lplenarnych posyiedzen rzadzacych.Bylo cos co mozna bylo bardzo latwo nagrac. ale jeszczenie bylo czym, i po co,zreszta wodzostwa nikt z roboli nigdy na oczy nie widzial , chyba ze otrzymywal medale za wzorowa prace np. trzy wykonane normy, co swiadczylo ze pracuje za trzech a bywali i lepsi, ale wyplata i task byla posobna do tego co wyrabial np. 1400 % normy, a chlopakow zpracowanych ze wsi brali do kopalni do najgorszej roboty niby odsluzyc sluzbe , ktorej wiekszosc majaca plecy lub cala` awangarda i cos w stylu obecnych celerytasow i taknigdy nie obowiazywala, bo i nikt ich do kopalni nie sciagal, bo mogli zdemoralizowac ludzi pracy imlodziez.Obecnie mozna sobie sie przejechac za darmoche i w wiekszosci prawie wcale sie nie ucza na rozna arasmusy, cy cos podobnego, bo sa i inne programy. Jak moze pojechac studentnp. przedostatniego roku studiuf* scislych i nie znajac np. hiszpanskiego czy innego jazyka* studiowac przedmioty politechniczne, wiec stawiaja studentom bez jezyka tegoz jezyka wyklaDdowego 5/ PIATKE?, poniewaz`wszyscvy wiedza ze taki jest wymug*, i9 musi byc piatka zeby taki wyjazd byl nalezycie uznany przez macierzysta uczelnie. I TAK JEST NA WSZYSTKICH UCZELNIACH.Po prostu jest cos` w rodzaju, ze mozna jesc i pic za darmo, jak zreszta w nasech nagraniach bywalo dla starsakuf, a nauka tez za friko, i wsi oje za friko, tzn. NO PROBLEM.Wiec o co chodzi z tymi wyjazdami, czy moze taki program i mialby na celu laczemie mlodziezy , mysli i celof, ale jak dotond jest to tylko h. du. i kamieni kupa i robienie wielkich nadziei, a wienkszosc tych zrobionych w tzn. konia z wlasnego wyboru takze zamiast obiecane ziemi, zamiast ziemi obiecanej w BRUKSELI moze wylondowac psy BRUKSELCE. Thanks& spasiba,Gracias Amigos.
  • ~GIZD
    (2015-06-12 22:13)
    WAW JESTEŚ PRYMITYW JAK TWOJE WYPOCINY .POLSKA W ŚREDNIOWIECZU NIE BYŁA ZACOFANA LECZ W ROZKWICIE I NIE PODNIECAJ SIĘ TWOJA PARTIA MIŁOŚCI GEOGRAFICZNIE NADAJE SIĘ DO KOREI PÓŁ.