Cleo dotychczas odmawiała udziału w "Tańcu z gwiazdami", ponieważ nie pozwalał jej na to Donatan. Rok temu, gdy w mediach pojawiły się plotki o udziale wokalistki w tanecznym programie, sam twórca hitu "My Słowianie" potwierdził, że nie puści swojej podopiecznej do telewizyjnego show:

Reklama

Jakieś plotki krążą o tym iż Cleo dostała propozycje i ma iść do tańca z gwiazdami...tatuś Donatan nic o tym nie wie i jest na NIE - a jeśli tatuś jest na nie to nic z tego nie będzie i nic się nie odbędzie KONIEC IMPREZY. Już widzę komentarze: "za kogo on się uważa", "jak on śmie" itd - ale mam to w pędzlu - tatuś jest tatuś! - napisał na Facebooku Donatan.

Jednak jak twierdzi "Fakt", współpraca Donatana i Cleo nieco się rozluźniła, z czego skorzystał Polsat, ponawiając swoją propozycję. Wokalistka tym razem nie powiedziała "nie":

Staram się ułożyć harmonogram wszystkich działań i prac na wakacje, bo mam dużo do roboty – muzycznie i koncertowo. Taniec lubiłam od zawsze. Jak mi się w tym całym wariackim harmonogramie uda go wcisnąć, to możliwe bardzo, że spróbuję swoich sił. Taniec na pewno mi się przyda na scenie. Wpisuje się to w moją pracę - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Tabloid twierdzi zaś, że od osób związanych z produkcją "Tańca z gwiazdami" wie, iż udział Cleo w kolejnej edycji jest już praktycznie przesądzony.