"Mali Giganci" to program, w którym do rywalizacji stają dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Uczestnicy popisują się różnymi talentami, od śpiewu, przez taniec, po sztuczki magiczne. Ich poczynania ocenia zaś jury w składzie Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i Katarzyna Bujakiewicz.

Reklama

Program jeszcze przed swoją premierą wzbudzał wiele kontrowersji. Zaczęło się od krytycznych uwag Doroty Zawadzkiej. Superniania stwierdziła, że "Mali Giganci" to rozrywka dla dorosłych, kosztem dzieci, która naraża najmłodszych na silny stres i niesprawiedliwą ocenę.

>>>Czytaj więcej: Superniania krytykuje nowe show TVN: Zabawa na całego kosztem dzieci

Z Zawadzką zgodziło się wiele gwiazd polskiego show biznesu, które stwierdziły, że nigdy nie naraziłyby własnych pociech na udział w takim show.

Mimo tylu słów krytyki, stacja nie zamierza jednak rezygnować z programu, ponieważ notował on bardzo wysokie wyniki oglądalności

Reklama

Myślimy już o drugiej edycji. "Mali giganci" mają bardzo dobre wyniki, to najlepszy program rozrywkowy w tym sezonie. - potwierdza w "Super Expressie" Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN