Zaliczana do grona najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej tajemniczych polskich aktorek, Agnieszka Wagner skutecznie omija świat show biznesu. Nie udziela wywiadów, nie pozuje na ściankach i nie występuje w program rozrywkowych. W rozmowie z portalem plejada.pl zdradziła, że świat celebrytów nigdy nie wydawał jej się atrakcyjny:

Reklama

Może nie wyglądam na mamuta, ale bardzo długo już pracuję w tej branży i kiedy wybierałam ten zawód, on naprawdę wyglądał zupełnie inaczej niż teraz. Kiedyś nikomu by do głowy nie przyszło, żeby karmić media informacjami ze swojego życia prywatnego i na tym opierać karierę. Przecież każdy ma w swoim życiu jakieś historie, które można sprzedać – śluby, choroby, dzieci, rozwody… Wystarczy to odpowiednio podać i skandalik gotowy. Ja jakoś jak mam zamiar potknąć się na ulicy czy, zdarza się, w życiu, to nie dzwonię do gazet i nie informuję o tym z wyprzedzeniem.

Agnieszka Wagner stanowczo stwierdziła także, że nigdy nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami":

Bardzo lubię taniec, natomiast w tym programie liczy się głównie show i cała jego otoczka. Dostawałam propozycje chyba do wszystkich edycji po kolei, nie tylko zresztą do tego programu. Odmawiałam, aż przestali dzwonić. Muszę przyznać, że czuje się lekko zażenowana za każdym razem, gdy zdarzy mi się rzucić okiem w TV na coś takiego, taki poziom rozrywki to dla mnie, jako dla widza, dno i wodorosty. Natomiast raz jeszcze powtarzam, że nikogo nie oceniam za udział w takich przedsięwzięciach – jeśli ktoś to lubi, proszę bardzo.

Co sądzicie o takiej postawie?