Regularnie od marca w programie "Świat się kręci" w charakterze gościa dnia, zacznie pojawiać się Katarzyna Miller - filozof, poetka, pisarka, psycholożka, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. W programie goście dnia komentują zagadnienia podejmowane w danym odcinku, a także wyrażają swoje opinie, które często odzwierciedlają głos społeczeństwa.

Reklama

Widzowie nadal mogą liczyć na spotykania ze swoimi ulubionymi dziennikarzami i gwiazdami, którzy towarzyszą prowadzącym "Świat się kręci" już od kilku miesięcy - z Arturem Orzechem, Rafałem Ziemkiewiczem, Bożeną Dykiel, Kayah, Anną Cieślak, Piotrem Gąsowskim, Pawłem Królikowskim oraz Kacprem Kuszewskim. Od marca br. do tego grona dołączą - oprócz wspomnianej Katarzyny Miller - Anna Mucha, Zbigniew Wodecki, Marta Manowska, Marek Sierocki, Katarzyna Bonda oraz prof. Ewa Pietrzyk-Zieniewicz.

"Świat się kręci" to pierwszy program typu infotainment w Polsce, w którym prowadzący i goście dyskutują o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z kraju i ze świata. W każdym odcinku widzowie mogą liczyć na spotkania z nietuzinkowymi ludźmi, muzykę na żywo, przegląd mediów a także na interesujące rozmowy o filmach, książkach i płytach. Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 w TVP1.