Film

Reklama

"Blue Jasmine" / Canal+ / 19.20 / Dramat obyczajowy USA z 2013 roku

Jasmine jest żoną przystojnego i ambitnego biznesmena Hala. Kiedy on zostaje aresztowany pod zarzutem malwersacji, a jego konta zablokowane, jej świat się wali. Jasmine postanawia wyjechać z miasta.

"Świadek koronny" / Stopklatka TV / 20.00 / Polski film sensacyjny z 2007 roku

Gangster wystąpił z szeregów mafii i podjął współpracę z policją. Dziennikarz, skrywający bolesną tajemnicę, na własną rękę szuka sprawiedliwości. Losy bohaterów splatają się za sprawą wywiadu

"Artysta" / TVP Kultura / 20.20 / Komedia romantyczna Belgia/Francja/USA z 2011 roku

Hollywood, rok 1927. Amerykański gwiazdor kina niemego ignoruje fakt pojawienia się dźwięku w filmach. Popularność artysty gaśnie. Autorskie dzieło ma być szansą powrotu na wielki ekran

"Labirynt" / Canal+ / 21.00 / Thriller USA z 2013 roku

Święto Dziękczynienia. Zaprzyjaźnione rodziny Doverów i Birchów razem jedzą obiad. Sielanka kończy się, gdy znikają 6-letnia Anna i rok starsza Joy. Dla obydwu rodzin zaczyna się koszmar.

"Taxi IV" / TVP1 / 21.25 / Komedio - dramat francuski z 2007 roku

Naiwny policjant Emilien, który puścił wolno przebywającego w areszcie przestępcę, oraz jego przyjaciel, właściciel tuningowanej taksówki, trafiają na trop belgijskiej mafii

"Narzeczony mimo woli" / TVN / 21.55 / komedia USA z 2009 roku

Margaret zapomina o przedłużeniu wizy i w związku z tym grozi jej deportacja do Kanady. By temu zapobiec, kobieta wpada na pomysł fikcyjnego małżeństwa ze swoim amerykańskim asystentem, Andrew.

"Vabank" / TVP2 / 22.15 / Polska komedia z 1981 roku

Słynny kasiarz Kwinto postanawia zemścić się na Kramerze. Bankier przed laty brał udział w prowokacji, dzięki której policja aresztowała Kwintę, jest też odpowiedzialny za śmierć przyjaciela kasiarza.

"Zabójcza głębia" / Polsat / 00.00 / Thriller USA z 2003 roku

Akcja rozgrywa się nad rzeką Luizjaną, nad którą spotykają się byli małżonkowie: Sanders i Kelli, aby na zlecenie firmy wspólnie poszukiwać złóż ropy. Do ich zespołu dołącza dwójka przestępców

"Sherlock Holmes: Gra cieni" / TVN / 00.10 / Kryminał USA z 2011 roku

Detektyw Sherlock Holmes wraz z wiernym przyjacielem, doktorem Watsonem, stają przed trudnym zadaniem. Muszą powstrzymać profesora Moriarty'ego, który chce pogrążyć świat w chaosie i anarchii.

Rozrywka

"Rolnik szuka żony" / TVP1 / 18.35

"Mam talent" / TVN / 20.00

"The Voice of Poland" / TVP2 / 20.05

"Twoja twarz brzmi znajomo" / Polsat / 22.00

Sportowe emocje

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław / TVP1 / godzina 15.20

Goodbye Andrew / TVP1 / 23.05

Andrzej Gołota pożegna się z kibicami walką w Częstochowie. Przeciwnikiem jednego z najlepszych polskich pięściarzy przełomu wieków będzie Amerykanin Danell Nicholson.

Dla najmłodszych

"Babe: świnka w mieście" / Canal+ / 12.25 / Komedia Australia z 2003 roku

Sprytna i gadatliwa świnka Babe wyrusza z panią Hogett i kaczorem Ferdym do miasta, by ratować gospodarzy przed bankructwem.

"Tajemniczy ogród" / TVN7 / 14.30 / film przygodowy USA z 1993 roku

Po śmierci rodziców Mary wraca z Indii do Anglii, by zamieszkać z wujem. Dziewczynką nikt się nie interesuje, więc sama próbuje znaleźć sobie zajęcie i przypadkiem odkrywa zaniedbany ogród.

"Samoloty" / HBO / 14.40 / Film animowany USA z 2013 roku

Dusty to mały samolot rolniczy, który marzy, by wystartować w wyścigu dookoła świata. Na przeszkodzie stoi jego lęk wysokości. Przyjaciele są gotowi mu pomóc przezwyciężyć trudności.