Choć dla wielu widzów może to być dużym zaskoczeniem, Agnieszka Kaczorowska występuje w "Tańcu z gwiazdami" nie w roli gwiazdy, a tancerki i trenerki. Znana z roli Bożenki z "Klanu" aktorka, posiada bowiem najwyższą klasę taneczną "S" w tańcu towarzyskim i stylu latino. Jest także Młodzieżową Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010 roku.

Reklama

Czytaj także: Marta Wierzbicka odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Są już faworyci. ZDJĘCIA >>>

I choć lata występów na planie jednej z najpopularniejszych polskich telenowel, przyniosły jej sporą popularność, producenci show postanowili obsadzić ją w roli zawodowca, a nie gwiazdy. Jej partnerem jest zaś Mister Polski, Rafał Maślak, który wciąż nie jest tak rozpoznawalną w show biznesie postacią, jak jego trenerka. Nic więc dziwnego, że wielu widzów oglądając występy tej pary zastanawia się, kto tu jest gwiazdą, a kto tancerzem.

Tym bardziej, że Agnieszka Kaczorowska także na parkiecie błyszczy jaśniej niż jej partner. W ostatnim odcinku tanecznego show, para zatańczyła gorącą rumbę, w które Agnieszka zaprezentowała się niezwykle seksownie, skupiając na sobie całą uwagę. Jurorzy zarzucili więc tancerce, że zdecydowanie przyćmiła swojego partnera i przyznali parze dość niskie noty. Na szczęście, przed opuszczeniem programu, aktorkę i Mistera uratowały głosy telewidzów.

Czy Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak mają szansę na zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"?