Propozycję udziału w muzycznym show Polsatu, otrzymała między innymi Doda. I podczas, gdy udział w innych produkcjach absolutnie wyklucza, nad "Twoja twarz brzmi znajomo" poważnie się zastanawia:

Doda jak co edycję otrzymała propozycję od produkcji "Tańca z gwiazdami", jednak w związku z poważnymi problemami z kręgosłupem, które uniemożliwiają jej zbyt forsowne treningi, jej udział w show jest wykluczony. Doda otrzymała też propozycję od producentów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Artystka jeszcze zastanawia się na udziałem, gdyż obecnie skupia się na nagrywaniu materiału na trzecią solową płytę oraz intensywnie przygotowuje się do wakacyjnej trasy koncertowej, która rusza jeszcze w maju i na którą już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy! - wyjaśnia w rozmowie z AfterParty.pl Piotr Wróbel, rzecznik prasowy artystki.

Inną gwiazdą, którą Polsat chętnie widziałby w kolejnej edycji swojego show, jest Joanna Liszowska:

Joanna bardzo zainteresowała się naszą propozycją. Ma plany związane z wydaniem płyty, więc program muzyczny doskonale pasuje do jej zainteresowań. Ola (mąż Joanny, przyp. red) uwielbia oglądać Asię na scenie, poza tym bardzo podobała mu się pierwsza edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" - zdradza "Fleszowi" osoba z produkcji

Chcielibyście oglądać Dodę i Joannę Liszowską w "Twoja twarz brzmi znajomo"?