Na wiosnę, redakcja "Pytania na śniadanie" przygotowała dla swoich widzów wiele nowości. Jedną z nich jest własny cykl Barbary Kurdej-Szatan:

Reklama

Jako agentka do zadań specjalnych „Pytania na śniadanieBarbara Kurdej-Szatan wcielać się będzie w rozmaite postaci, aby z ukrytą kamerą podpatrywać, jacy naprawdę są Polacy – jak flirtują, jak pracują, jak się bawią... Czy uwodzicielska brunetka, która złapała gumę i próbuje Cię zatrzymać to… Agentka do Zadań Specjalnych „Pytania na śniadanie”? Polaku, strzeż się, możesz ją spotkać w dowolnym miejscu na swojej drodze! - czytamy w zapowiedzi TVP2.

Oprócz Kurdej-Szatan, nowymi twarzami śniadaniowej audycji, zostali modelka Kamila Szczawińska, która poprowadzi cykl o byciu szczęśliwą mamą, Mikołaj Roznerski który zachęci widzów do codziennych treningów, Beata Pawlikowska prezentująca zdrowe sposoby odżywiania oraz Nela, najmłodsza reporterka świata.

Na antenę powrócą także znane i lubiane przez widzów cykle. Miedzy innymi, porady dla seniorów autorstwa Jolanty Kwaśniewskiej, "Czubaszek na śniadanie" czy rozmowy ze znanymi parami, przeprowadzane przez Alicję Resich-Modlińską.