W pierwszym odcinku wystąpi Smile oraz jego goście: Kabaret Łowcy.B, Słoiczek po Cukrze, Kabaret Młodych Panów, zespół Piersi, a także absolutna nowość wiosennego cyklu - jedyna w swoim rodzaju ekipa filmowa, w której skład wchodzą: Adam Małczyk (Kabaret Chatelet), Michał Pałubski (Kabaret Chatelet) i Basia Tomkowiak (Kabaret Adin). Ekipa nakręci dokument o „Dzięki Bogu już weekend”. Będzie pojawiać się w każdym odcinku i przeprowadzać wywiady z uczestnikami show i z publicznością, a także zaglądać tam, gdzie widzowie lubią najbardziej, czyli za kulisy…

Reklama

Stałym cyklem „Tylko dla dorosłych” zaopiekuje się tym razem troje znakomitych artystów: Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński i Rafał Rutkowski. Będzie naprawdę ostro! Nie zabraknie też kącika „Między nami zwierzętami”, czyli improwizowanego dubbingu zwierzątek w wykonaniu Kacpra Rucińskiego.

Co tydzień w roli gospodarzy pojawią się kolejne gwiazdy: Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Artur Andrus i Andrzej Poniedzielski, Kabaret Młodych Panów, Mariusz Kałamaga oraz Kabaret Jurki.

Emisję "Dzięki Bogu już weekend" zaplanowano na każdy piątek, na godz. 21:45 do TVP2. Fani kabaretów, którzy chcieliby zobaczyć nagranie na żywo, mogą zakupić bilety na widownię do nabycia na stronie ebilet.pl.