O powrocie "Tańca z gwiazdami" na antenę TVN-u spekulowano od dłuższego czasu. Jeszcze w sierpniu, dyrektor programy stacji, Edward Miszczak, w rozmowie z jednym z tabloidów stwierdził, że widzowie wciąż pytają o ten format i zasugerował, że ponownie zagości on na antenie.

Reklama

Tymczasem serwis afterparty.pl donosi, że TVN zrezygnował z tanecznego show, co postanowiła wykorzystać konkurencyjna stacja, czyli Polsat:

TVN długo zwlekał z ostateczną decyzją w sprawie "Tańca", w dodatku na wiosnę zaplanowali zbyt dużo formatów, co w tej sytuacji wykorzystali Polsat i Rochstar. Władze stacji po świetnym sylwestrze chcą przypuścić szturm na segment rozrywki i z pewnością zaskoczą telewidzów. Pod znakiem zapytania stoi teraz udział kilku nazwisk sztandarowych gwiazd TVN, ale bez wątpienia na parkiecie zobaczymy kilka głośnych postaci. Już we wrześniu rozpoczęto booking tancerzy, a obecnie trwają ostatnie rozmowy co do ostatecznej nazwy i składu programu. To będzie prawdziwy hit - zdradza w rozmowie z afterparty.pl osoba współpracująca ze stacją.