Agata Młynarska zapowiedziała specjalne wydanie swojego programu na Facebooku:

Reklama

Kochani! Zapraszam Was do obejrzenia niezwykłego wywiadu. To pierwsza w historii telewizji tak szczera i prywatna rozmowa z Małgorzatą I Donaldem Tuskami. Zostałam zaproszona z kamerą do mieszkania Premierostwa w Sopocie. Rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób okazują sobie miłość, kto rządzi w domu Premiera, jak przetrwali rodzinne kryzysy... Są razem od 35 lat. Od 20 lat mieszkają w tym mieszkaniu. Politykę zostawiamy za drzwiami - jak zawsze interesują mnie przede wszystkim ludzie. Skad bierze się ich siła do życia, jak się kochają po tylu latach? Nie ma dla mnie znaczenia jaką opcję polityczną reprezentują, kto ich lubi, a kto nie. On stoi na czele rządu, Ona jest jego żoną i razem idą przez życie. Jacy są? To o tym jest ta rozmowa. Zapraszam w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, godzina 16:25, TVP 1.

Pod postem dziennikarki pojawiły się komentarze sugerujące, że wywiad jest niczym innym, jak pr-ową zagrywką, mającą na celu poprawę wizerunku małżeństwa Tusków, które po opublikowanej niedawno książce Małgorzaty Tusk, oraz kilku udzielonych przez nią wywiadach, nieco straciło w oczach opinii publicznej.

Autorem jednego z takich komentarzy, jest polski dyplomata, Jan Wojciech Piekarski:

Została Pani zaproszona przez PR-owców Premiera na bożenarodzeniową ustawkę, aby zatrzeć złe słowa Pani Małgorzaty o swoim Mężu, a naszym Premierze. Szkoda, że to nie Pani poprosiła o rozmowę, a "została zaproszona"

Dziennikarka nie zostawiła tej uwagi bez komentarza:

Wręcz przeciwnie, Panie Ambasadorze, to ja prosiłam. Prosiłam i proszę także innych ciekawych ludzi (np. cykle "Jaka Ona Jest", "Ona Rozmawia"). Niedługo następne wywiady... - odpowiedziała Agata Młynarska